top fight logo export web
Tadeáš Růžička se představí na Oktagonu 22 ve své premiéře v MMA

Mawar přestoupil do RFA! Věří, že to bude silná organizace a bojovat bude v postoji

Bojová organizace RFA sílí a přibírá pod svá křídla čím dál zajímavější jména. Nedávno byl oznámen přestup Miroslava Brože, a teď její řady rozšířil i elitní postojář Tadeáš Růžička aka Mawar.

Toho si většina fanoušků pamatuje hlavně z postojářské pyramidy OKTAGON UDG, kde předváděl fantastické výkony. Zvítězil nad Le Sym, Gubou, Dykem a nakonec i Novákem.

Po úspěchu v OKTAGON UDG chtěl zkusit štěstí i v MMA, ale hned v prvním zápase narazil na hodně zkušeného Karetu, se kterým bohužel prohrál na body. Proč Mawar přestoupil do RFA a jaké disciplíně se hodlá věnovat?

Proč přestupuji do RFA? Protože věřím, že to bude silná organizace, která bude lidem přinášet jak MMA, tak postojové zápasy, stejně jako ONE Championship. A hlavně mě v RFA nikdo nebude omezovat a budu moct startovat i v jiných zahraničích organizacích. Bojovat budu v postoji, to dělám celý život a v tom se cítím nejlépe. První turnaj už bych rád v březnu, ale zatím nemám nic potvrzeného,” prozradil Mawar.

První letošní turnaj RFA se uskuteční už 12. 3. 2022. Původně se měl galavečer konat až 26. 3., ale to pořádá turnaj i OKTAGON, a tak se vedení RFA rozhodlo akci uspořádat o dva týdny dříve. V soubojích uvidíme několik amatérských MMA dvojic a 8 profesionálních zápasů, které budou již brzy ohlášeny.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.