Michal Kotalík byl odsouzen a nastupuje do vězení

Poslední dobou se spekulovalo o tom, že Michal Kotalík měl v minulosti problém se zákonem a nastoupí do vězení. To se potvrdilo a sám Michal Kotalík napsal delší vyjádření k této situaci. Mělo se jednat o rvačku v dávné minulosti. Kotalík tak přerušuje slibně rozjetou kariéru. Ale kdo ví, třeba se vrátí mnohem silnější.

Michal Kotalík nastupuje do vězení

Kotalík napsal na sociální sítě (text je bez úprav redakcí Top-Fight.cz):

„Ahoj pro všechny přátelé ať už virtuální nebo osobní. Ahoj všem fanouškům. Je to asi měsíc kdy jsem se naposled někde veřejně objevil veřejně, či sociálně. Začínají se šířit zprávy s dotazy a konspirační teorie. Dnes se nebudu vyjadřovat k poslednímu zápasu, který byl velice bohužel poznamenám situací s kterou dnes vyjíždím na světlo a se kterou si zasloužíte abych se s vámi podělil.

Dlouho jsem přemýšlel jestli nějak vůbec dávat ven info o situaci. A rozhodl jsem se že chtě nechtě by to stejně na svět vyšlo od někoho jiného a nerad bych aby jste věřili nějaké blbosti o čemkoliv. Bohužel jsem vám nucen oznámit že jsem během minulých týdnů byl pravomocně odsouzen k odnětí svobody a poslední dny jsem věnoval blízkým, sám sobě a především přípravě na tohle těžké období. Důvod mého odsouzení nebudu blíže rozebírat.

Před zhruba dvěma lety došlo k napadení jedné dívky (kdo zná její jméno, prosím nezveřejnovat, já jí neznám.) a já do toho zasáhl. A po nějaké době ze dne na den začalo trestní stíhání. Bohužel po dlouhém soudním boji jsem byl odsouzen. Jakožto nikdy netrestaný, po snaze zastat se jsem stejně v očích soudu byl shledán chodící zbraní a díky profesionální kariéře odsouzen. Tenhle krátký popis dávám jen proto abych nedával za vznik konspiračním teoriím zlých jazyků a rodinu a blízké ušetřil při čtení právě různých teorií.

O mé situaci jsou od začátku informování blízcí z osobního života a rovněž můj tým a zvláště trenér. Oni jediný mají k dispozici detailní informace a přehled o všem co se mé situace a soudu týká. Tímto chci na závěr poděkovat všem zbylým kamarádům, rodině a týmu který mi jakkoliv pomohl. Vážím si vás. Na posledních pár dnů si chci užít chvil s rodinou a pár kamarády.“

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue