top fight logo export web
4915d78caecfaa1428aef9c7db619e032f950146

Michal Kotalík ve vězení, dostal 4 roky. Napadený si odnesl trvalé následky!

Michal Kotalík nastoupil k výkonu trestu a ve vězení stráví čtyři roky. Pokud jeho chování bude bezproblémové, je možné, že bude propuštěn na polovinu.

Michal Kotalík ve vězení

Kotalík si stojí za tím, že chránil ženu, kterou obtěžoval neznámý muž. Tou ženou byla Sabina Doležalová, známá Bikini Fitness. I ta se k incidentu vyjádřila a uvedla: „Když už, tak mi frajer típnul cigaretu o zadek a propálil mi legíny na kůži za to, že jsem ho odmítla. A kromě plácání přes zadek mi sahal všude možně…“

Sabina Doležalová, známá Bikini Fitness

V následujícím komentáři přiznala, že se s Kotalíkem nejméně alespoň znala. „Nerozešli jsme se v dobrém, nemám zapotřebí mu přilepšovat. Jen už se tady nemohu dívat na ty vaše spekulace, když všichni víte hovno. A když už něco, tak jenom drby.“

Je jedno, jak přesně to bylo. Ale nyní je potvrzené, že napadený přišel o slezinu a má trvalé následky. Česká MMA scéna tak přišla o mladého a vysoce talentovaného borce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!