top fight logo export web
4915d78caecfaa1428aef9c7db619e032f950146

Michal Kotalík ve vězení, dostal 4 roky. Napadený si odnesl trvalé následky!

Michal Kotalík nastoupil k výkonu trestu a ve vězení stráví čtyři roky. Pokud jeho chování bude bezproblémové, je možné, že bude propuštěn na polovinu.

Michal Kotalík ve vězení

Kotalík si stojí za tím, že chránil ženu, kterou obtěžoval neznámý muž. Tou ženou byla Sabina Doležalová, známá Bikini Fitness. I ta se k incidentu vyjádřila a uvedla: „Když už, tak mi frajer típnul cigaretu o zadek a propálil mi legíny na kůži za to, že jsem ho odmítla. A kromě plácání přes zadek mi sahal všude možně…“

Sabina Doležalová, známá Bikini Fitness

V následujícím komentáři přiznala, že se s Kotalíkem nejméně alespoň znala. „Nerozešli jsme se v dobrém, nemám zapotřebí mu přilepšovat. Jen už se tady nemohu dívat na ty vaše spekulace, když všichni víte hovno. A když už něco, tak jenom drby.“

Je jedno, jak přesně to bylo. Ale nyní je potvrzené, že napadený přišel o slezinu a má trvalé následky. Česká MMA scéna tak přišla o mladého a vysoce talentovaného borce.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.