top fight logo export web
919fd89c8d594535310fa26862f7b3335051a146

Michal Martínek se může přidat k Lucii Pudilové a rozšířit tak českou stopu v nejlepší bojové organizaci světa

Česká republika má opět skvělou příležitost, jak proniknout mezi řady nejprestižnější bojové organizace světa. Současný šampion těžké váhy OKTAGONU MMA Michal Martínek byl vybrán do užšího výběru zápasníků, kteří se porvou o lístek do UFC.

Daná informace přišla jako blesk z nebe. Novinář Shawn Bitter na svém twitteru uvedl seznam jmen, která se budou účastnit turnaje Contender Series, jenž se tradičně koná v Las Vegas. 

Na každé kartě se uskuteční pět zápasů, přičemž po jejich konci se Dana White se svými kolegy (matchmakery) sejde a vyhodnotí, komu dají smlouvu do UFC. Výhra ještě neznamená automatickou vstupenku, ale už jenom to, že byl Martínek vybrán, je pro Česko velká čest. 

Turnaj Conternder Series se bude konat již toto léto. Diváci si jej budou moct užít jen skrze internetové přenosy, mezi něž kromě tradičních streamů patří i placený UFC Fight Pass. Jméno soupeře a další podrobné informace se dozvíme v pravý čas.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.