top fight logo export web
919fd89c8d594535310fa26862f7b3335051a146

Michal Martínek se může přidat k Lucii Pudilové a rozšířit tak českou stopu v nejlepší bojové organizaci světa

Česká republika má opět skvělou příležitost, jak proniknout mezi řady nejprestižnější bojové organizace světa. Současný šampion těžké váhy OKTAGONU MMA Michal Martínek byl vybrán do užšího výběru zápasníků, kteří se porvou o lístek do UFC.

Daná informace přišla jako blesk z nebe. Novinář Shawn Bitter na svém twitteru uvedl seznam jmen, která se budou účastnit turnaje Contender Series, jenž se tradičně koná v Las Vegas. 

Na každé kartě se uskuteční pět zápasů, přičemž po jejich konci se Dana White se svými kolegy (matchmakery) sejde a vyhodnotí, komu dají smlouvu do UFC. Výhra ještě neznamená automatickou vstupenku, ale už jenom to, že byl Martínek vybrán, je pro Česko velká čest. 

Turnaj Conternder Series se bude konat již toto léto. Diváci si jej budou moct užít jen skrze internetové přenosy, mezi něž kromě tradičních streamů patří i placený UFC Fight Pass. Jméno soupeře a další podrobné informace se dozvíme v pravý čas.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!