OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Mike Tyson v Praze o drogách, vězení a prostitutkách

Drogová minulost a finanční krize! Všechna ožehavá témata Mika Tysona (52) přijdou na přetřes v Česku. Legendární boxer zavítá se svou show do pražského SaSaZu, kde povypráví o svém bouřlivém životě.

Tyson vyrůstal v brooklynském Brownsville, jedné z nejtvrdších amerických čtvrtí. Bez otce, jen s matkou alkoholičkou, obézní, vysmívaný pro vadu řeči rostl pro kriminál. Záškolačil, kradl, rval se…

Ve třinácti měl za sebou už 38 zatčení! Pak ale jednou v bitce kvůli milovaným holubům naložil staršímu klukovi ze sousedství a poznal slast z knockoutování soupeře. Začal boxovat a už ve dvaceti se stal šampionem těžké váhy a posléze jedním z nejobávanějších rohovníků historie (56 zápasů, 50 výher, z toho 44 K. O.).

Agresivní rapl

Svou agresivitu ale nedokázal kočírovat v ringu (uhryzl soupeři ucho) ani v životě. Fetoval, hýřil s prostitutkami, kvůli znásilnění herečky Desiree Washington dokonce tři roky bručel! Dnes již (prý) seká dobrotu a o tom, jak dal K. O. starému životu, promluví 1. listopadu v Česku!

Mike Tyson v Praze

„Přes jednoho známého jsem se čirou náhodou seznámil s panem Tauchenem, který s Mikem pracuje bezmála deset let. A dohodli jsme, že jednou ze zastávek Mike Tyson Tour bude i Praha,“ uvedl Petr Větrovský z VDN Promo. Show bude jen pro 900 lidí a vstupenky budou stát od 1990 Kč do 9990 Kč.

Osobní setkání

Držitelé vstupenek dražších kategorií si mohou užít ještě jeden zážitek. „Vstupenky od 4990 Kč mají v ceně krátké setkání s Mikem Tysonem a památeční fotografii i v tištěné i elektronické podobě. Sám jsem se turné Mika Tysona účastnil, a to ve Vídni a v Drážďanech. Bylo to skvělé a jsem rád, že to mohou zažít i Češi,“ láká Větrovský.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue