top fight logo export web
cd528a85b4e2295254e1d9738fdeb921ff303cdd

MikeJePan kývnul na MMA zápas! Pěkně po vikingsku mu tu držku jednou pro vždy rozbiju, slibuje Mr. Kubelík

Tak tohle by mohl být masakr. Mr. Kubelík má na internetu zajímavou show, která spočívá v tom, že si vždy pozve nějakého zajímavého hosta, a při rozhovoru oba pojídají pálivá jídla.

Nedávno se v této show blýsknul například i Jiří Procházka, jeden z nejúspěšnějších českých MMA zápasníků. Naposledy se pořadu zúčastnil kontroverzní youtuber MikeJePan, kterého Mr. Kubelík v závěru dost vyhroceného rozhovoru vyzval k MMA zápasu!

MikeJePan výzvu přijal, ale vyžádal si čas na přípravu. K souboji, který se odehraje dle MMA pravidel ve váze do 85 kilogramů, tak dojde pravděpodobně někdy na konci roku.

„Potvrdili jsme si to i mimo kamery. To znamená, že naše pěsti by se měly potkat někdy na podzim. Konkrétní termín ještě určíme. Jestli to bude v oktagonu, v kleci, v tělocvičně nebo třeba na ulici, je mi jedno, protože vy všichni, ze kterých si Mike dělal celá ta léta prdel. Vy všichni policajti, vy všichni, které Mike někdy šikanoval nebo vyhrožoval, že jim dá do huby, tak za vás všechny si tam já stoupnu a pěkně po vikingsku mu tu držku jednou pro vždy rozbiju. Máte moje chlapské slovo.”

Myslíte, že k zápasu skutečně dojde, nebo některý z aktérů vycouvá?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.