Top-Fight.cz - bojové sporty

MikeJePan kývnul na MMA zápas! Pěkně po vikingsku mu tu držku jednou pro vždy rozbiju, slibuje Mr. Kubelík

Tak tohle by mohl být masakr. Mr. Kubelík má na internetu zajímavou show, která spočívá v tom, že si vždy pozve nějakého zajímavého hosta, a při rozhovoru oba pojídají pálivá jídla.

Nedávno se v této show blýsknul například i Jiří Procházka, jeden z nejúspěšnějších českých MMA zápasníků. Naposledy se pořadu zúčastnil kontroverzní youtuber MikeJePan, kterého Mr. Kubelík v závěru dost vyhroceného rozhovoru vyzval k MMA zápasu!

MikeJePan výzvu přijal, ale vyžádal si čas na přípravu. K souboji, který se odehraje dle MMA pravidel ve váze do 85 kilogramů, tak dojde pravděpodobně někdy na konci roku.

„Potvrdili jsme si to i mimo kamery. To znamená, že naše pěsti by se měly potkat někdy na podzim. Konkrétní termín ještě určíme. Jestli to bude v oktagonu, v kleci, v tělocvičně nebo třeba na ulici, je mi jedno, protože vy všichni, ze kterých si Mike dělal celá ta léta prdel. Vy všichni policajti, vy všichni, které Mike někdy šikanoval nebo vyhrožoval, že jim dá do huby, tak za vás všechny si tam já stoupnu a pěkně po vikingsku mu tu držku jednou pro vždy rozbiju. Máte moje chlapské slovo.”

Myslíte, že k zápasu skutečně dojde, nebo některý z aktérů vycouvá?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • MikeJePan kývnul na MMA zápas! Pěkně po vikingsku mu tu držku jednou pro vždy rozbiju, slibuje Mr. Kubelík