top fight logo export web
milos petrasek miminko

Miloš Petrášek dostal od Real Fight Arena nabídku, která se neodmítá!

Nová organizace Real Fight Arena to s konkurenceschopností myslí opravdu vážně a tentokrát se zaměřila na jednoho z miláčků šéfů i fanoušků OKTAGONu.

I když Miloš Petrášek vyhrál pouze jeden z posledních čtyř zápasů, stále patří díky své ryzí povaze a sympatickému vystupování k oblíbencům MMA komunity. Plusové body mu určitě získala i chlapská sebereflexe, se kterou přistoupil k porážkám.

Jako častého hosta podcastu MMA Letem Světem jsem měli možnost poznat Melouna i z lidské stránky, což nám jen potvrdilo, že může být jednou z klíčových tváří celé organizace. Tohoto faktu si je samozřejmě vědomé i vedení RFA, a proto začalo okolo Melouna svištět laso Borise Marhanského.

„Jako mnozí zápasníci na domácí scéně jsem dostal nabídku zápasit pro nově vznikající organizaci, která přišla na československou scénu. Byla to doslova nabídka, která se neodmítá. Za to moc děkuji, vážím si toho. Avšak odejít z OKTAGONu by mě upřímně mrzelo. Líbí se mi, kam se to za ty roky posunulo a kam to směřuje.“

Krásný akt loajality má podle všeho na svědomí i Milošův trenér André Reinders. „Můj sensei André se sešel s Ondrou (Novotným) a jsem opravdu rád, že to dopadlo tak, jak to dopadlo a můžeme si po zápase zase podat ruku tak, jak to děláme už roky. Rozhodli jsme se tedy pro OKTAGON MMA. Máme před sebou výzvy, kterým chceme čelit a ne před nimi utíkat.“

Jak se zdá, Melouna tedy budeme ve žlutočerném dresu vídat dál. Bohužel jej kvůli zranění neuvidíme na posledním turnaji letošního roku v O2 areně. Plánovaná bitva s nebezpečným Brazilcem Xavierem se tak odkládá na neurčito.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.