top fight logo export web
miroslav broz zraneni trenink

Miroslav Brož řeší velmi nepříjemné zranění, druhý zápas v KSW v nedohlednu

Příprava na životní zápas dostala zásadní trhlinu. Miroslav Brož má zranění, které ho může na několik dlouhých měsíců vyřadit ze hry.

Český MMA bojovník v největší evropské MMA organizaci debutoval loni v prosinci, když s domácím borcem Niedzwiedzem uhrál velmi netradiční remízu. Druhá šance měla přijít letos na podzim, ale bohužel k nám během úterý dorazila smutná a nyní již oficiální zpráva, avizovaný zápas byl zrušen.

„Ahoj všichni, chtěl jsem vás informovat o tom, že jsem bohužel musel zrušit svůj nejdůležitější zápas. Hrozně mě to štve, ale nedá se nic dělat. Včera jsem po sparingách skončil, svléknul se, ale pak jsem se nechal vyhecovat a šel jsem spárovat dál a urval jsem si kompletně levý biceps,“ popisoval čtyřiatřicetiletý bijec onu smutnou událost.

„Byl jsem u nejlepšího doktora, pana Kebrleho, a teď řešíme, jestli to operovat, nebo nechat srůst. On by to samozřejmě operoval, ale to bych byl půl roku mimo, což nepřichází v úvahu,“ prohlásil ve videu, jež sdílel na své sociální sítě.

„Takže jsem říkal, že to nechám srůst a mohl bych stihnout aspoň v prosinci zápas. Nechal bych to měsíc v klidu a pak bych mohl začít trénovat. Teď bych mohl boxovat pravou rukou. Když pánbůh dá, tak bychom ten prosinec v RFA mohli stihnout,“ nastínil svůj ideální pohled na věc, který se bohužel zakládá i na mnoha proměnných. Samozřejmě ale budeme držet palce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!