top fight logo export web
e5681a361a29e3b0120f268fa4ab12a2a0dd0705

Muradov: Bez fanoušků nejsme my zápasníci nikým. Právě kvůli nim dřu ještě víc

Publikem oblíbený zápasník Makhmud Muradov udělal svou výhrou na Oktagonu 13 opět krůček o něco blíže ke svému snu. Rád by se stal vůbec prvním bojovníkem uzbecké národnosti, který by se objevil v UFC. A na této cestě už mu opravdu moc nezbývá. To vše by však nezvládl bez skvělé a neustálé podpory.

„Právě kvůli lidem tento sport dělám. I když jsem unavenej, tak jdu na trénink. Ty pocity nejdou popsat slovy. Bylo slyšet, jak mi diváci fandí, jak mě mají rádi a za to moc děkuju každému z nich,“ pravil na stránkách isport.cz Muradov, jehož vítězná šňůra se protáhla už na jedenáct zápasů v řadě.

Ta podpora byla slyšet nejenom v ochozech na otevřené Štvanici, ale byla cítit i při pohledu na sociální sítě. „Hodně lidí mi i posílá fotky, že fandili u televize, je to neuvěřitelný. Jsem moc vděčný za takovou podporu, kterou dostávám vlastně v cizí zemi,“ těšilo emocemi nabitého Macha.

Muradov svou oslavu protáhl na všechny strany klece a následně během pozápasového rozhovoru pozdravil i domácí publikum. „Poděkoval jsem jako vždy rodině, mámě, tátovi. Fanouškům z Uzbekistánu, protože bez fanoušků nejsme my zápasníci nikým,“ dodával isportem citovaný 29letý zápasník.

Mach se momentálně nachází v USA, kde se setkal s boxerskou legendou Floydem Mayweatherem, neboť je součástí jeho „The Money Teamu“, kde se dříve výhradně nacházeli pouze boxeři. Muradov byl vůbec prvním mužským MMA zápasníkem, který našel v této stáji přístřeší.

A zkušenosti, které zde nabere, pak může promítat i do svých bojů. Kdy přijde další, to je zatím jen otázka, ale podle všeho bychom se s Machem měli vidět na vyhlášeném Oktagonu 15, který se koná 9. listopadu v pražské O2 areně a kde se o hlavní show postarají Karlos Vémola s Attilou Véghem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!