top fight logo export web
mach muradov cesko zivot

Muradov hledá vízum v okolních státech. Nic se nemění, stále budu žít v Praze, vyjasňuje

Ačkoliv byl Mach Muradov Českou republikou vyhodnocen jako „nebezpečná osoba“, stále plánuje žít v Praze.

Poslední dny je kolem toho ohromné haló, které v Machovi podnítilo velké emoce. On sám totiž netuší, čeho se dopustil, že mu nebylo prodlouženo vízum. Byl ovšem překvapený podporou, které se mu od fanoušků dostávalo.

„Děkuju moc českým fanouškům, fakt mi napsalo hodně lidí, že mi fandí a nerozumí tomu, proč jsem v takové situaci. Často taky nadávají na politiku, nechápou, proč jsem nedostal vízum,“ děkoval UFC bijec skrze deník Sport.

Muradov sice stihl už jednou dodat, že Česko na UFC turnajích již reprezentovat nebude, ale fanoušků si oproti tomu nesmírně váží. Doufá, že se s nimi bude moct opět stýkat, pokud sežene vízum v nějakém okolním státě.

„Za to bych chtěl opravdu každému zvlášť poděkovat. Moc si toho vážím. Neuvěřitelný, nečekal jsem takovou podporu. A děkuju všem zápasníkům, jako třeba Karlosovi, že mi fandí. Píše mi opravdu hodně lidí,“ řekl.

Machmud Muradov vs. Česko! Přišel o víza a nesmí ani do Evropy

„O mě určitě nepřijdete, vrátím se. Teď se chci vrátit ještě víc, když vidím, jak mě mají lidi rádi. Miluju Česko! Ano, ten stát se zachoval, jak se zachoval, ale miluju Česko a lidi, co mě podporují a stojí za mnou.

Mám tam dceru, takže ještě jednou děkuju a za chvilku se uvidíme. Nic se nezměnilo, pořád budu zápasit v UFC, furt budu trénovat v Česku i Polsku a žít v Praze,“ dodal Mach pro deník Sport.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!