top fight logo export web
1d67c59316ee4dfa002afbd33a70b9106f9fe0c6

Muradov ovládl první zápas v UFC, soupeře zdolal na body

Velkou a především úspěšnou premiéru v největší MMA organizaci světa má za sebou uzbecký zápasník s českým srdcem Makhmud Muradov. Itala Alessia Di Chirica zdolal po tříkolové přestřelce na body (29-28, 29-28, 29-28).

Mach pomalu hubnul do velterové váhy, když se zčistajasna před dvěma týdny objevila nabídka ze strany UFC, které hledalo náhradu pro zraněného soupeře Di Chirica. Mach neváhal a nabídku přijal, a tak se ještě na chvíli vrátil do váhové kategorie 84 kg.

Zkušený Ital v UFC odmlátil šest zápasů a pro ten sedmý podstoupil celou regulérní přípravu, navíc je zvyklý se normálně pohybovat ve váze okolo 96 kg, což Macha nestavělo do zrovna výhodné pozice, přesto si se svou výzvou poradil.

Kodaňská Royal Arena byla svědkem tříkolové přestřelky, během níž uzbecký bijec pro první dvě kola vykazoval větší aktivitu a zároveň se prezentoval více trefenými signifikantními údery. Oproti tomu Alessio často vycházel z krytu. I tak několik jeho ran cíl našlo.

Velmi nebezpečné bylo především třetí kolo, ve kterém šlo pro Muradova do tuhého. Di Chirico v něm vytasil všechny svoje trumfy a snažil se výsledek zápasu strhnout na svou stranu. Mach vypadal chvílemi otřesený, ale i tak prokázal neskutečné odhodlání, když nápor soupeře vydržel.

V celkovém výsledku to všichni tři bodoví sudí viděli stejně. Muradov vyhrál první dvě kola 10:9, třetí patřilo Di Chiricovi, jemuž to ale na výhru nestačilo. Mach se tedy může radovat z dvanáctého úspěchu v řadě a už teď se určitě těší na novou výzvu, která přijde dost možná již v Moskvě a nejspíše i ve velterové váze.  

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!