top fight logo export web
boraros gabor mma navrat

Na Borárose budu dobře připravený. Přátelé si sázkami na mě vydělají, mne si ruce Lewis

I když se zanedlouho Gábor Boráros postaví do klece proti papírově slabšímu bojovníkovi, stále si na něho soupeř velmi věří.

Slovenský bijec se na turnaji Oktagon 35 pokusí přerušit svoji neblahou sérii proher. Po Tato Primerovi, Matúši Juráčkovi a Mickaelu Leboutovi přijde na řadu Angličan James Lewis.

Pro diváky poměrně neznámé jméno, ale má dobré zkušenosti z organizací Cage Warriors i ACB. Na kontě má sedm výher a čtyři porážky. Vyžívá se především v boji na zemi, což potvrzují jeho čtyři výhry na submise.

I pro Lewise bude Boráros svým způsobem krokem do neznáma. Co mohl, tak si slovenského soupeře nastudoval a došel k závěru, že je rozhodně porazitelný.

Hloupá media, ko*ot vám třeba do huby! rozhněval se Gábor Boráros

„Přišel za mnou trenér, osobně mi tohoto protivníka doporučil, tak jsem na něj dal,“ vysvětlil anglický fighter, jak se o Borárosovi prvně dozvěděl.

„Gábor je v Oktagonu skutečně známé jméno, ale již jsem stál v kariéře před většími výzvami, než je on. Mám respekt k tomu, co tam dokázal, ovšem tohle je můj čas, abych ukázal, co jsem zač. Budu více než dobře připravený,“ informoval Lewis.

A nevadí mu ani to, že do tohoto boje vstoupí jako papírový outsider. „Podle mě je to skvělé. Moji přátelé si totiž na mně mohou vsadit a vydělat aspoň nějaké peníze,“ usmíval se Lewis v rozhovoru pro portál MMA Fanatik.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!