Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Na Prima Cool startuje reality show I AM FIGHTER

V minulém roce vznikla nová organizace I AM FIGHTER, kterou založily legendy bojových sportů. Ondřej Pála se v minulosti věnoval především profesionálnímu boxu, získal nespočet titulů. Petr Ondruš měl zase oblíbenou disciplínu K1. Jak se již ukázalo, ani MMA jim není cizí a s prvním galavečerem, který se uskutečnil na podzim v O2 Universum, přišel i nábor do nové reality show.

O ten byl obrovský zájem a přihlásilo se přes dva tisíce uchazečů. „Chtěli jsme přijít s něčím novým a reality show je zajímavým nápadem. Chceme pobavit veřejnost a zároveň prezentovat krásu tohoto sportu. MMA je na vzestupu a to nejlepší nás teprve čeká.“ prozradil Petr Ondruš.

I AM FIGHTER reality show bude vysílat Prima Cool a první díl uvidíme již dnes 6. ledna od 20:50. Vše vygraduje 6. března, kdy se plánuje finále a další akce v O2 Universum pod názvem Policajti vs. Rošťáci.

Porota: Petr Khru Macháček, Ondřej Pála, Lucas Blakk, Petr Píno Ondruš
Trenéři: André Reinders, Petr Monster Kníže, Martin Burkot, Daniel Barták

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin