top fight logo export web
karlos vemola obleceni

Nejdřív létaly facky, teď prachy: Ceterová odpustí i vraždu za kabelku a Vémolovi milion taky sluší

Tak bude drama, nebo ne? Fanoušci i haters se začínají trochu nudit, a tak je načase pořádně rozvířit vody. Ostatně proč ne, za ty prachy to stojí. Podle analytiků Ceterové a Vémolovi jejich cirkusové vystoupení přisypalo do prasátka pořádný obnos.

Vzhledem k tomu, že měsíc dennodenně zaměstnávají média, mají i více sledujících – ideální podmínky pro to, aby se s Ceterovou , jakožto influencerkou, vyplatilo spolupracovat. Zvlášť, když za prachy zpropaguje i necky.

Na své si měl podle všeho přijít i Vémola. Zdroj z blízkého okolí páru, který si nepřál být jmenován, pro Top-fight potvrdil, že za Karlosovo a Lelinou otočkou o 180 stupňů stojí jednička a šest nul za ní, které měl Vémolovi poslat Vít Kaiser jako držhubné.

Vzhledem k tomu, kolik má paní Kaiserová na účtu, se mu patrně nehodilo přijít o manželku kvůli pár nocím s Lelou. Že by kdy došlo mezi těmito dvěma na sex, oba popírají, ale když zná člověk i tyto milé detaily, může si ostatně udělat zdravý úsudek sám…

To, že za vším stojí nějaký ten penízek, je jasné i slabomyslnému, i tak moc slabomyslným, jako jsou hoši z MMA Shorties. Karlos se přeci na začátku celé kauzy nechal slyšet, že nyní nezápasí a nemůže si dovolit drahé dary – luxusní dárečky byly i hlavním důvodem, proč celá kauza vlastně praskla.

Pro připomenutí přidáváme jednu z jeho výpovědí, které měly Lelu usvědčit. „Já na to přišel tak, že u nás vidíte na sociálních sítích, že Lela má všude Cartiery, diamantové prsteny, náhrdelníky. Já teď nezápasím, já na to nemám. Samozřejmě mi to bylo divné. Ona říká, že si vydělává Instagramem. Nejsem žárlivec, ale vyšetřoval jsem to a zjistil, že to má všechno od mého kamaráda. Jenže Lela neví, že pan Kaiser má velice bohatou manželku, která ty peníze zdědila,“ popsal tenkrát v živáči Vémola. Pamatujete? Ale teď? Teď je všechno jinak.

Ceterová téměř denně krmí Instagram instantními kecy o pravé lásce ke Karlosovi a postuje dárky, přičemž se netají tím, že jsou od Karlose. „Každý má někdy svoje lepší a naopak horší dny. Děkuju Karlosi, že mi pomáháš zvládat právě ty těžší a víš, čím mi vyčarovat úsměv na tváři. Děkuju za dnešní překvapení, úplně ses trefil do mého vkusu. Ta bodýčková blůzka je nádherná,“ napsala například k halence o Versaceho. Té předcházela kabelčička od Chanelu a romanťárna v lázních. Tímto tempem prachy brzy dojdou, možná by to Lela měla na Kaisera zase zkusit. Finančně by se to minimálně vyplatilo…

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.