top fight logo export web

Nejdřív vyřídím Reissingera a pak budu v Glory, plánuje David Vinš

David Vinš patří mezi nejlepší tuzemské zápasníky ve stylu boje K-1. V posledním duelu se však zranil a podstoupil dlouhé léčení kolene. Nyní je opět v tréninku, chystá se zpět mezi provazy a má ty nejvyšší ambice. Jeho vidinou je účast v Glory.

Nenechává ho však chladným poslední prohra, kterou mu uštědřil Michal Reissinger o titul Wako PRO. „Kdybych po takovém zápase zvedl ruce nad hlavu, neměl bych žádnou radost. Reissinger se radoval z titulu. Ale takhle vyhrát? Pro mě by to nemělo žádnou hodnotu. Oslavil moje zranění a chci odvetu. Po zápase mi sice pak volal a vyprávěl kdesi cosi, to neberu.“

Rozhovor se zápasníkem K-1 Davidem Vinšem o jeho úspěších, současném zranění kolene, budoucnosti kariéry, organizaci Glory a prokletém českém národním titulu Wako PRO si můžete poslechnout v přiloženém videu. 

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.