top fight logo export web
david dvorak akvarium

Netradiční koníček předních českých bojovníků! Xmass Deathmach a David Dvořák

David Dvořák (UFC) má “v civilu” evidentně docela široký záběr zájmů. Před vánoci se k nám dostala série videí s docela netradiční tématikou: akvária s bojovými rybami.

Někdo možná zaznamenal, že stejnou vášeň sdílí i Karlos Vémola, který loni představil malé akvárium ve tvaru oktagonu, postavené speciálně pro ryby bojovnice. Domů ho tehdy jako dárek dostal i Atilla Végh a vypadá to, že se tahle móda domácích mikro fightů šíří v MMA komunitě dál.

Česká firma Akvária.cz, která řeší i známý Karlosův domácí žraločí svět, se tentokrát spojila s Davidem a výsledkem jsou čtyři díly mini série nazvané Xmass Deathmatch. My se tak můžeme podívat, jak dlouho vydrží MMA zápasník pod vodou, jestli je dobrý rybář a jak si poradí se silovou výzvou s plným kyblíkem v jedné ruce. Zda z toho bude součást standardního tréningu, těžko soudit. Každopádně pro nás je to zábavný relax k večerní likvidaci cukroví a vaječňáku.

Navíc vám, čtenářům magazínu Top Fight, přinášíme slevový kód: MMAFTW2 pro nákup tohoto oktagon akvária ve výši 1.000 Kč na www.mmafish.com. Slevový kupon je platný do 31.1.2022.

Celá serie je pojata jako souboj Davida s akvaristou (Michal Weigel z Akvaria.cz), hezky na kola a na body. Druhý díl je o vědomostech, a ve třetím proti sobě pustí v akvárkovém ringu každý svého rybího bojovníka. Žádný masakr to ale není, ochránci přírody můžou být v klidu, tohle bychom si doma klidně dávali taky.

V posledním díle si dokonce David postaví a osadí akvárko podle sebe. Celý design a polepy jsou custom ve stylu Undertaker, včetně vlastnoručních podpisů. A protože jsou vánoce, rozhodli se tohle speciální bojové akvárko vydražit a výtěžek věnovat nadaci Kapka naděje. David k tomu přihodil ještě exkluzivní merch a celý set je tak docela zajímavý pro každého fandu MMA.

Aukce s vyvolávací cenou 1 Kč proběhne v posledním prosincovém týdnu ve spolupráci s Aukro.cz a my v redakci se na ni sami docela těšíme. Stránky s informacemi o celé akci jsou na www.akvaria.cz/deathmatch.

Zde se pak můžete podívat na všechna videa. Příjemnou zábavu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.