top fight logo export web
melvin_mane_reissinger_michal_zapas

Night of Warriors, hvězda domácí scény Palec Reissinger bude hájit titul proti mladému Vladárovi

V sobotu od 18:00 vypukne v Liberci tradiční turnaj Night of Warriors, který se tentokrát koná v Domě kultury na Soukenném náměstí.

Letošní rok je výjimečný pouze letním termínem, ale opět bude dodržen oblíbený koncept, kdy se střídají zápasy v boxu a K1.

I tentokrát nám pořadatelé nachystali objemnou kartu čítající jedenáct zápasů a tři předzápasy, ve kterých se představí talentovaná omladina.

Český titul WAKO v K1, to je přesně to, o co v sobotu večer půjde oběma aktérům hlavního zápasu. Michal Reissinger je stálicí na domácí scéně, která má za sebou již více než šedesát zápasů.

Kromě titulů C.M.T.A. v Muaythai dokázal zvítězit i v extrémně náročné pyramidě Yangames a v roce 2019 získat ceněný titul WAKO v K1. Ten vybojoval na Heroes Gate 23 nad Davidem Vinšem a následně obhájil loni v Liberci proti Františkovi Kohoutovi.

Šílený zápas, kdy Palec bojoval doslova na jedné noze, protože soupeř mu druhou totálně rozkopal, byl ozdobou loňského turnaje a diváci věří, že podobnou řežbu jim aktéři hlavní události doručí i tentokrát.

„O soupeři nic moc nevím, je to bývalý boxer. Mladý kluk z domácího klubu, budou chtít, aby vyhrál, ale já jsem na něj dobře nachystaný. Mám teď nový motor, bude to maso,“ soustředí se Palec hlavně na sebe a svůj výkon.

Barvy libereckého BKFC bude hájit talentovaný Vít Vladár, který je o čtrnáct let mladší než Palec!

I přes zdánlivou nezkušenost nasbíral tento mladík přes dvacet zápasů v boxu a šest v K1. Bojové sporty jsou pro něj stále spíše koníčkem, protože již rok a půl pracuje ve firmě Magna jako CNC mechanik a seřizovač.

Vítkovi je jasné, že role favorita se zhostí jeho soupeř, ale on může počítat s podporou vyprodaného kulturáku v rodném městě a také chce ukázat přednosti spojené s jeho věkem, které Palec prý už postrádá.

„Pocítí, co mládí dokáže, bude to bitka. Pocítí, mladou dravost, tohle už by mu mohlo scházet, a to já budu mít. Čeká nás titulový zápas, může nastat cokoliv. Je to přece jenom těžká váha. Zápas může skončit v prvním kole, ale také může být bolestivý a jít do dalších kol,“ promítá si v hlavě různé scénáře Vladár.

Bitva o titul tedy slibuje zajímavou podívanou. Celým galavečerem pak bude na místě provázet promotér a moderátor Matouš Rajmont, který je zárukou kultivovaného projevu a vždy umí sehnat super holky.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!