top fight logo export web
melvin_mane_reissinger_michal_zapas

Night of Warriors, hvězda domácí scény Palec Reissinger bude hájit titul proti mladému Vladárovi

V sobotu od 18:00 vypukne v Liberci tradiční turnaj Night of Warriors, který se tentokrát koná v Domě kultury na Soukenném náměstí.

Letošní rok je výjimečný pouze letním termínem, ale opět bude dodržen oblíbený koncept, kdy se střídají zápasy v boxu a K1.

I tentokrát nám pořadatelé nachystali objemnou kartu čítající jedenáct zápasů a tři předzápasy, ve kterých se představí talentovaná omladina.

Český titul WAKO v K1, to je přesně to, o co v sobotu večer půjde oběma aktérům hlavního zápasu. Michal Reissinger je stálicí na domácí scéně, která má za sebou již více než šedesát zápasů.

Kromě titulů C.M.T.A. v Muaythai dokázal zvítězit i v extrémně náročné pyramidě Yangames a v roce 2019 získat ceněný titul WAKO v K1. Ten vybojoval na Heroes Gate 23 nad Davidem Vinšem a následně obhájil loni v Liberci proti Františkovi Kohoutovi.

Šílený zápas, kdy Palec bojoval doslova na jedné noze, protože soupeř mu druhou totálně rozkopal, byl ozdobou loňského turnaje a diváci věří, že podobnou řežbu jim aktéři hlavní události doručí i tentokrát.

„O soupeři nic moc nevím, je to bývalý boxer. Mladý kluk z domácího klubu, budou chtít, aby vyhrál, ale já jsem na něj dobře nachystaný. Mám teď nový motor, bude to maso,“ soustředí se Palec hlavně na sebe a svůj výkon.

Barvy libereckého BKFC bude hájit talentovaný Vít Vladár, který je o čtrnáct let mladší než Palec!

I přes zdánlivou nezkušenost nasbíral tento mladík přes dvacet zápasů v boxu a šest v K1. Bojové sporty jsou pro něj stále spíše koníčkem, protože již rok a půl pracuje ve firmě Magna jako CNC mechanik a seřizovač.

Vítkovi je jasné, že role favorita se zhostí jeho soupeř, ale on může počítat s podporou vyprodaného kulturáku v rodném městě a také chce ukázat přednosti spojené s jeho věkem, které Palec prý už postrádá.

„Pocítí, co mládí dokáže, bude to bitka. Pocítí, mladou dravost, tohle už by mu mohlo scházet, a to já budu mít. Čeká nás titulový zápas, může nastat cokoliv. Je to přece jenom těžká váha. Zápas může skončit v prvním kole, ale také může být bolestivý a jít do dalších kol,“ promítá si v hlavě různé scénáře Vladár.

Bitva o titul tedy slibuje zajímavou podívanou. Celým galavečerem pak bude na místě provázet promotér a moderátor Matouš Rajmont, který je zárukou kultivovaného projevu a vždy umí sehnat super holky.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.