top fight logo export web
b0c91e3e3b3c757ec9296217eddd3a796dbf3e20

Noc válečníků 16 – Kladno v kleci: Informace, fight card a výsledky

Šestnáctá noc válečníků v kladenské sportovní hale se tentokrát uskuteční v duchu disciplíny MMA. V sobotu poprvé v historii je program rozšířen také o dopolední zápasy. Hlavní večerní show by měl zhlédnout i slavný český bojovník v MMA Karlos Vémola.

Odvětví MMA se na Noci válečníků už představilo v ringu, ale nyní je, jak se sluší a patří, poprvé v kleci. Vrchol galashow obstará v programu poslední duel mezi kladenským Cvernou (43) a Srbem Milutinovičem (40). Kladenští fanoušci si jistě přijdou na své při střetnutí Filipa Lehmana a Petra Pešty v MMA váze do 84 kilogramů. Mimo program MMA nastoupí ve váze do 100 kilogramů Ibl proti Janáčkovi v K-1 a Hořejšek se ve váze do 81 kilogramů střetne v boxerském utkání s Bezvodou.

Noc válečníků tentokrát začíná už v jedenáct hodin dopoledne amatérskou ligou asociace MMAA. Hlavní boje začnou v 19.00 hodin a skončí jako obvykle po třiadvacáté hodině večer. Vstupenka na dopolední program stojí 100 korun, na večer koupíte vstupenky v rozmezí od 290 do 390 korun.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!