top fight logo export web
b0c91e3e3b3c757ec9296217eddd3a796dbf3e20

Noc válečníků 16 – Kladno v kleci: Informace, fight card a výsledky

Šestnáctá noc válečníků v kladenské sportovní hale se tentokrát uskuteční v duchu disciplíny MMA. V sobotu poprvé v historii je program rozšířen také o dopolední zápasy. Hlavní večerní show by měl zhlédnout i slavný český bojovník v MMA Karlos Vémola.

Odvětví MMA se na Noci válečníků už představilo v ringu, ale nyní je, jak se sluší a patří, poprvé v kleci. Vrchol galashow obstará v programu poslední duel mezi kladenským Cvernou (43) a Srbem Milutinovičem (40). Kladenští fanoušci si jistě přijdou na své při střetnutí Filipa Lehmana a Petra Pešty v MMA váze do 84 kilogramů. Mimo program MMA nastoupí ve váze do 100 kilogramů Ibl proti Janáčkovi v K-1 a Hořejšek se ve váze do 81 kilogramů střetne v boxerském utkání s Bezvodou.

Noc válečníků tentokrát začíná už v jedenáct hodin dopoledne amatérskou ligou asociace MMAA. Hlavní boje začnou v 19.00 hodin a skončí jako obvykle po třiadvacáté hodině večer. Vstupenka na dopolední program stojí 100 korun, na večer koupíte vstupenky v rozmezí od 290 do 390 korun.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.