top fight logo export web
vemola novotny oktagon sampion

Novotný: Ilič se stal obětí svého trashtalku. Karlosovi dokonce pomohl

Aleksandar Ilič si myslel, že ani čeští fanoušci Karlose nemusí. Velmi se ale spletl a svým chováním docílil toho, že Terminátora nyní podporuje ještě více lidí.

On to Karlos už vesměs zmínil sám. Jakýkoliv Iličův trashtalk je zbytečný. My dva se prakticky neznáme a on se hned začal navážet do mého života, mé rodiny a mých zvířat. Myslel si tím, že proti mně poštve mé fanoušky, ale on je naopak scelil.“

Když tedy vypukla bitva na Štvanici, jediné, s čím se Joker setkal, bylo bučení. Tato ohromná vlna nenávisti mu i dle promotéra Ondřeje Novotného vzala případný vítr z plachet.

„Ilič ve finále Karlosovi pomohl. S čím zacházíš, to tě také může dostihnout. A Iličovi se to vrátilo v té nenávistné reakci, které se na Štvanici dočkal. To jsme ještě nezažili, aby se celá hala takto postavila za Karlose. A jemu to skutečně pomohlo,“ věří Novotný.

„I Iliče se to muselo dotknout. On si skutečně myslel, že ani čeští fanoušci nemají rádi Vémolu. Myslel si, že nastoupí a nějakých třicet procent publika bude na jeho straně. A hovno. To ale zjistil už na veřejném vážení, kde na něm bylo vidět, že je z toho vykolejený,“ poukazoval.

Karlos Vémola mě nasr*l! Ještě jednou a pošlu ho do pi*e, zuří šéf OKTAGONu Novotný

Každopádně se s Iličem v rámci Oktagonu ještě neloučíme. Prohrál sice svůj debutový zápas, ale další ho ještě čekají.

„Klobouk dolů, že Ilič ví, co má dělat, aby na sebe strhnul pozornost. Takového fightera chce každá organizace,“ doplnil Novotný s ohledem na trashtalk, ke kterému se Joker během celou dobu propagace fightu s Vémolou uchyloval. Věří, že mu jeho pusa pomůže vypromovat i další duely.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!