top fight logo export web
ilic vemola novotny zapas nazor

Novotný: Joker Ilič má obrovské jméno, pro Karlose to bude hodně nepříjemná zkouška

Srbský fighter Aleksandar Ilič je knokautový umělec, který rozhodně má šanci Vémolu trefit, myslí si Novotný.

Když se tento titulový zápas oznámil, mnoho lidí bylo na vážkách. Je toto vážně soupeř, který by měl nastoupit do titulové bitvy? Nula zápasů v OKTAGONu, dvě prohry z posledních tří duelů, a ještě navíc je to původně střední váha.

Toto všechno jsou faktory, nad kterými rozum zůstává stát. Dokonce i Patrik Kincl k tomu měl svou připomínku, která kritiky utvrdila v tom, že Karlos na tuzemské scéně dostává „tlačenku“. Tak to ale dle promotéra Ondřeje Novotného rozhodně není.

Joker je velmi nepříjemný frajer

„Ilič se rok připravoval na pyramidu PFL, ve které startoval i Viktor Pešta. Byla mi ukázána smlouva, kterou měl od PFL na stole. Řekl mi, že je připravený, je neustále v tréninku a bude zápasit jen v 93, maximálně, pokud by získal titul, tak si prý dojde do 84. Ilič má na domácí scéně obrovské jméno a je to pro Karlose velmi nepříjemný frajer,“ pronesl Novotný.

karlos vemola nemecko vyhra

Ještě předtím měl připravenou náhradní možnost. Ta ale nevyšla…

„Dlouhodobě jsme si (proti Karlosovi) připravovali Rafaela Xaviera. Mysleli jsme si, že je všechno jasné, jenže začátkem června Rafael přišel s tím, že se nestihne připravit. Byl jsem šokován. On se touží dostat do UFC a teď mohl jít proti borci, kterému ve světovém žebříčku náleží 48. příčka.

Tohle jsou zákulisní rozhodnutí, která holt ne každý vidí… I proto jsme se blížili dohodě s náhradními variantami a jednou z nich byl i Poppeck, kterého lidé dobře znají. Už jsme se s ním dohodli, ale on potom nedostal povolení ze své organizace, kde jde za týden o titul šampiona těžké váhy… A potom se přihlásil Ilič,“ popsal Novotný, jak se jednání se srbským soupeřem zrodila.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.