top fight logo export web
8e58ff72178b75c9b123a97a7a6de6dc147ae836

Novotný: Vémolova dominance byla nevídaná, Frankenstein bojoval jen o přežití!

Další Terminátorova výhra vzbudila jak vlnu uznání, tak i vlnu kritiky. Přesto je důležité podotknout, že Karlos bojoval se soupeřem, který se v tom světovém žebříčku polotěžké váhy nacházel před ním a stejně si v souboji ani neškrtnul.

Svůj názor na duel své nové hvězdy přidal i promotér Ondřej Novotný, který patrně ani sám nečekal, že hlavní zápas na Oktagonu 13 bude mít takto jednoznačný průběh.

„Připadalo mi to neskutečný. Pár lidí už se mě ptalo na názor a říkal jsem jim, že je to jako kdyby Tomáš Berdych dominoval nad Djokovićem. Jako kdyby Plzeň v Lize mistrů naprosto přehrála Paris Saint-Germain. Akorát by se jí nepodařilo skórovat pětkrát, ale dala by jeden gól. Ale ta dominance nad někým ze světové špičky v této váze takovýmto stylem, po celou dobu patnácti minut, kdy ten kluk už fakt jenom myslel na to, aby přežil, nikoliv vyhrál. To bylo opravdu něco nevídaného,“ žasl promotér slavné tuzemské organizace, která údajně turnajem na Štvanici trhla nový rekord v počtu PPV.

Jedinou vráskou na čele může být jen nečekaný pískot fanoušků. Karlos Vémola je špičkou ve svém oboru, jenž se zaměřuje pro boj na zemi. Je tedy logické, že všechny své soupeře ničí právě tam. Pro někoho je to válení, pro ostatní umění boje. Ač se nám to líbit nemusí, tohle je MMA, kde jsou všechny styly vítané.

„Ten pískot ve třetím kole si Karlos opravdu nezasloužil. On pracoval, dřel, makal a dělal ten zápas, ale má pravdu v tom, že soupeř se jen bránil. A to je jako ve fotbale, kdy vám jedenáct lidí vleze před vápno a brání. Takový zápas prostě nemůže být pěkný. A to se stalo. Ale Karlose je třeba ocenit úplně neuvěřitelně. Tohle bylo na hraně UFC úplně klidně,“ podotýkal Novotný.

Zdroj: isport.blesk.cz

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!