top fight logo export web
alex lohore vemola

Nový král OKTAGONu bude hájit svůj trůn před gangsterem z Francie

Turnaj OKTAGON 35 je zatím vcelku vzdálená budoucnost, ale organizace již vytáhla hlavní trumf, na který chce nalákat fanoušky.

V zimě do OKTAGONu přišel bývalý titulový vyzyvatel KSW Patrik Kincl s jasným cílem, a to ovládnout střední váhu a pokud možno, tak i dotlačit Karlose Vémolu k odvetě.

První úkol má již zdárně za sebou. Letos v únoru na OKTAGONu 31 přejel jasně na body Piráta Krištofiče a stal se neoddiskutovatelným šampionem. Do zápasu navíc nastoupil v opravdu neskutečné fazóně a bylo vidět, že silově na něj slovenský borec absolutně nemá.

Po zisku opasku čekají Patrika šampionské povinnosti a ta první přijde na řadu sedmnáctého září v brněnské hale Winning Group Arena. Ve střední váze je po odchodech Ďatelinky a Hoška docela vylidněno, a tak zbývala prakticky jediná rozumná volba. Tou je francouzský bojovník Alex Lohoré, který se již o titul v OKTAGONu jednou ucházel.

Koncem roku 2020 nastoupil proti Karlosovi, ale i když vydržel plných pět kol, na zisk opasku neměl absolutně nárok. Terminátor byl v zápase o mnoho těžší a silnější a Da Killa Kida s přehledem kontroloval na zemi. Dvaatřicetiletý Francouz se z předchozího neúspěchu očividně poučil a na turnaji OKTAGON 31 si přivezl mnohem lepší formu a muskulaturu odpovídající střední váze.

Alexův progres odskákal Zdeněk Polívka, který na nabitého a soustředěného soupeře neměl nárok a prohrál TKO již v prvním kole.

O zajímavou zápletku ve střední váze tak máme postaráno. Alex sice někdy působí trochu laxně, ale jedná se o špičkového borce, který byl šampionem několika organizací a zkušenosti sbíral i v Bellatoru nebo Cage Warriors. Za pár dní jej navíc budeme mít možnost vidět boxovat v zápase s Money Peňázem.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.