Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

O světový titul IBO čeká na Ducára v Johannesburgu Kevin Lerena

Jeden z nejlepších českých boxerů Vasil Ducár vyráží do Johannesburgu v Jihoafrické republice. Tam se střetne s domácím borcem Kevinem Lerenou o světový titul IBO v křížové váze. Podle expertů je jasným outsiderem a pokud by se mu podařilo vyhrát, možná by u nás přepsal i boxerskou historii.

Devětadvaciteletý Vasil Ducár je všestranným bojovníkem. To už léta dokazuje na domácí půdě i v zahraničí. Na kontě má přes sto zápasů. Věnuje se také K1, thajskému boxu i MMA. Profesionální bilance v boxu je zatím 7:0, z toho zápas šestkrát ukončil KO. V září získal pás organizace WBF ve Francii, kde porazil Samuela Kadjeho. I tenkrát byl ve stejné roli, protože v jeho výhru nikdo nevěřil.

Jenže Kevin Lerena je ještě o stupeň lepší boxer. Profesionální bilanci má 22 vítězství, z toho desetkrát KO. Tento bojovník je známý tím, že se mu nechce vyjíždět za hranice. Venku boxoval pouze dvakrát. Titul IBO, o který bude bojovat nyní s Ducárem, získal v září 2017. Od té doby třikrát úspěšně obhajoval.

V tomto duelu je obrovským favoritem domácí bijec a vidí to tak i sázkové kanceláře. Kurz na jeho výhru je nyní pouhých 1.06. Na Ducára se pak vyšplhal na neuvěřitelných 8.65. Ten však tvrdí, že mu role outsidera svědčí a je schopný kdykoliv překvapit. Galavečer je ve stejný den s Oktagon 12, tudíž neuvidíme tento duel na O2 TV ani Nova Sport. Na internetu by měl však být dostupný online stream zdarma.

Box | Johannesburg | Lerena Kevin – Ducár Vasil
Vsadit u Fortuny a vybrat peníze zdarma!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin