Sleduj nás

Odpustí Sivák Čechům to, že si ho neváží? Ještě letos tu možná prý bude bojovat

Odpustí Sivák Čechům to, že si ho neváží? Ještě letos tu možná prý bude bojovat
Fenomenální bojovník Václav Sivák se před pár dny nechal slyšet, že si ho Češi neváží, a proto bude zápasit v zahraničí. Jenže jak se zdá, možná bude do konce roku fightovat ještě v Česku!

Chci vypadnout a ukázat se v cizině, jsem úplně někde jinde. Myslím si, že Češi si toho málo cení, že zápasím tady v Česku, přitom tady mají takový talent,“ prohlásil Sivák před 14 dny v Liberci, když vyhrál v kickboxu prestižní světový titul WAKO PRO.

Jenže podle zákulisních informací, které se k nám dostaly, existuje celkem velká šance, že Vašek bude ještě letos bojovat v ČR. Je tu hned několik turnajů, na kterých by mohl startovat. Může jít o kickbox nebo box, protože Sivák je silný v obou sportech.

Mladý talent údajně obdržel nabídku od RFA i OKTAGONu. Právě OKTAGON má naplánované dva turnaje. Turnaj Oktagon 29 proběhne už tuhle sobotu a na konci roku se v O2 areně uskuteční jubilejní turnaj Oktagon 30.

Navíc se o víkendu uskuteční v pražské UNYP areně také akce WAKO K-1 WORLD GRAND PRIX 2021. A opomenout nesmíme ani Galavečer profesionálního boxu a K-1, který se uskuteční 29. prosince v pražské Lucerně. Kde se Sivák nakonec ukáže?



Další články

Rozdáváme všem 700 kč zdarma

Exkluzivní akce jen 28. ledna! Zaregistruj se u Betana, získej sázku zdarma 1 500 Kč bez protočení a k tomu 400 free spinů. Ideální před Ligou mistrů.

Rozdáváme všem 700 kč zdarma

Rendys je novým šampionem Clashe! Grznár padnul v prvním kole

Turnaj Clash 15 přinesl rychlé a nekompromisní rozuzlení titulového zápasu. Filip Grznár vstupoval do klece jako obhájce pásu, jenže jeho vláda skončila dřív, než se duel stačil pořádně rozjet. Novým šampionem se stal René Blahovský, známý fanouškům jako „Rendys“.

Rendys je novým šampionem Clashe! Grznár padnul v prvním kole

Žádní Rusové v Oktagonu. Novotný vysvětlil důvody a poslal kritiky ke konkurenci

Promotér Ondřej Novotný čelí nařčení z diskriminace bojovníků z východu, konkrétně z Čečenska a Dagestánu. Někteří fanoušci mu vyčítají zaujatost a tvrdí, že záměrně přehlíží tyto sportovce, přičemž jako příklad uvádějí údajnou averzi vůči novému šampionovi Magu Machaevovi. Novotný však tyto spekulace rázně odmítl a připomněl jasnou filozofii, kterou organizace razí.

Žádní Rusové v Oktagonu. Novotný vysvětlil důvody a poslal kritiky ke konkurenci

Přežil kritický stav i operace. Český „bombardér“ hlásí návrat a touží po Oktagonu

Svedl těžší bitvy na nemocničním lůžku než v kleci, avšak ten největší bojovník se v něm nezapřel. Český těžkotonážník Robin Fošum, jehož kariéru zbrzdila série vážných zdravotních komplikací od těžkého průběhu covidu až po vyhřezlé ploténky, hlásí návrat. Po úspěšném testu v boxu bez rukavic vyhlíží návrat do světa MMA, přičemž jeho srdce stále bije pro organizaci Oktagon.

Přežil kritický stav i operace. Český „bombardér“ hlásí návrat a touží po Oktagonu