top fight logo export web
Vašek Sivák o své budoucnosti a spojením s MMA. Přiletí nabídka z Oktagonu?

Odpustí Sivák Čechům to, že si ho neváží? Ještě letos tu možná prý bude bojovat

Fenomenální bojovník Václav Sivák se před pár dny nechal slyšet, že si ho Češi neváží, a proto bude zápasit v zahraničí. Jenže jak se zdá, možná bude do konce roku fightovat ještě v Česku!

Chci vypadnout a ukázat se v cizině, jsem úplně někde jinde. Myslím si, že Češi si toho málo cení, že zápasím tady v Česku, přitom tady mají takový talent,“ prohlásil Sivák před 14 dny v Liberci, když vyhrál v kickboxu prestižní světový titul WAKO PRO.

Jenže podle zákulisních informací, které se k nám dostaly, existuje celkem velká šance, že Vašek bude ještě letos bojovat v ČR. Je tu hned několik turnajů, na kterých by mohl startovat. Může jít o kickbox nebo box, protože Sivák je silný v obou sportech.

Mladý talent údajně obdržel nabídku od RFA i OKTAGONu. Právě OKTAGON má naplánované dva turnaje. Turnaj Oktagon 29 proběhne už tuhle sobotu a na konci roku se v O2 areně uskuteční jubilejní turnaj Oktagon 30.

Navíc se o víkendu uskuteční v pražské UNYP areně také akce WAKO K-1 WORLD GRAND PRIX 2021. A opomenout nesmíme ani Galavečer profesionálního boxu a K-1, který se uskuteční 29. prosince v pražské Lucerně. Kde se Sivák nakonec ukáže?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.