top fight logo export web
jiri prochazka cormier zapas

Odveta s Procházkou bude probíhat podle mých not! plánuje Teixeira. Co hodlá udělat jinak?

Glover Teixeira se plánuje vrátit na trůn polotěžké váhy. V této souvislosti je na Jirku připravený vyrukovat s tou nejvíce nepříjemnou taktikou.

Brazilský veterán má ve své podstatě již potvrzenou titulovou odvetu. Pouze se neví, kdy na ni dojde.

Ať už ruka osudu ukáže na jakýkoliv termín, v Gloverových bojových plánech se údajně nic nezmění. Poté, co uviděl, jak dokáže být Jirka nebezpečný, hodlá eliminovat veškeré jeho kvality.

„Naposledy jsem inkasoval hodně úderů. Mnohem více, než bych sám chtěl. To je něco, co musím do odvety změnit, a je jedno, zdali to bude na úkor show pro fanoušky,“ naznačil, že se tentokrát bude snažit zápas více kontrolovat na zemi.

Na nějaké přestřelky údajně nemá náladu už jen proto, že mu zejména údery na žebra vzaly vítr z plachet.

„Jirka je velmi neortodoxní fighter. Ty rány na tělo mi opravdu braly energii. To byl té noci můj kryptonit. Myslel jsem si, že to v pohodě udýchám, ale tímto mi Jirka vzal opravdu hodně sil, což také bylo jedním z důvodů, proč jsem v pátém kole silově kapituloval,“ prozradil Teixeira pro brazilská media.

Plán do druhého měření sil je tedy jasný…

„I když mě Jirka překvapil svou zemí, teď se ho budu snažit více kontrolovat. Ty úpravy se budou týkat hlavně obranné fáze, abych neinkasoval tolik úderů a více měl zápas ve své moci,“ poodhalil Teixeira svou taktiku.