Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Samuel Kristofic Attila Vegh
Samuel Kristofic Attila Vegh

Attila Végh: Na výkon Piráta jsem pyšný! Máme díky němu nejvíc pásů v OKTAGONu

Slovenský zápasník Samuel “Pirát” Krištofič to dokázal! V sobotním duelu porazil na body Poláka Naruszczku a stal se prozatímním šampionem MMA organizace OKTAGON. Co na to jeho trenér Attila Végh?

Pirát do zápasu naskočil jako náhrada za zraněného Karlose Vémolu. A nutno uznat, že ze sebe vymáčkl opravdu maximum. Poláka sice nedokázal ukončit, ale po vyrovnané pětikolové bitvě nakonec přeci jen zvítězil na body.

„Jsem velmi spokojený, že Pirát zvítězil. Teď se může Spartakus Fight Gym pyšnit tím, že máme na československé scéně nejvíce pásů v OKTAGONu. Je to velká čest. Jsem na Samuela hrdý. Věděl jsem, že Naruszczka není slabý soupeř a Pirát nastupoval jako záskok na poslední chvíli, dozvěděl se to 14 dní před. Měl poraněná žebra a vypadlo to, že zápas zrušíme. Díky bohu nakonec bylo všechno ok a šel do souboje velmi dobře připravený po fyzické i psychické stránce,“ prozradil Attila Végh.

Slovenského bojovníka tak čeká bitva proti Terminátorovi. Samozřejmě za předpokladu, že se všechny Vémolovo operace povedou a že se stihne uzdravit. Ideální by bylo, kdyby se dokázal dát dohromady do konce roku. Na konci prosince by měl totiž proběhnout turnaj v pražské O2 areně, která by tomuto zápasu určitě slušela.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin