martin buday oktagon mma

Co Buday předvedl, to byla katastrofa, opřel se do nového šampiona Vémola. V UFC prý bude dělat ostudu

Martin Buday naplnil roli papírového favorita a došel si pro titul šampiona těžké váhy OKTAGONu. Jeho výkon byl však dle hodnocení Terminátora velmi slabý, že by on sám údajně neměl potíže ho porazit.

Buday má za sebou důležitý zápas, v němž se snažil neudělat žádnou chybu. Už v říjnu ho totiž bude čekat duel, jehož výsledek určí, zdali si vyslouží vstupenku do UFC. Tedy do té organizace, kam se s prohrami nedostanete.

I přes to, že slovenský těžkotonážník svůj poslední souboj vyhrál, jeho výkon by se údajně dal přirovnat k bojové tragédii.

„To, co Buday předvedl, byla katastrofa,“ zhodnotil deníkem Sport citovaný český Terminátor, který už delší dobu zastává názor, že Martin nemá na UFC potřebnou kvalitu. „Buday v UFC? A co by tam dělal? Po dvou výprascích by se dostal zpět. Není dobrý ani na domácí scénu. Zmlátili by ho jak Martínek, tak i Pešta, a dokonce i já.“

Svá slova je Karlos dokonce připravený potvrdit v praxi. Kdyby jednou dostal příležitost, přesunul by se klidně až do těžké váhy, jen aby Martina srazil na kolena.

„Nechci se k tomu teď úplně vyjadřovat, protože mě čeká titulový souboj v osmdesát čtyřce, a to je moje absolutní priorita. Musím udělat váhu a zvítězit. Ale pak bych se vůbec nebál přeskočit devadesát trojku a jít si pro titul do těžké váhy. Celý život říkám, že na velikosti psa nezáleží, záleží na tom, jak kouše. A Buday v tomhle boji neměl vůbec žádné zuby,“ řekl pro deník Sport Vémola.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue