Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
attla vegh odveta oktagon
attla vegh odveta oktagon

Co jsem Karlose vypnul, tak se změnil, žertuje Attila, který se nemůže nabažit Terminátorovy domácí zoo

Karlos Vémola má ihned o důvod víc k tomu, aby před odvetou tvrdě dřel. Attila se totiž navezl do jeho domácí zoo, na kterou Terminátor nedá dopustit.

Že je odvetný souboj mezi oběma borci už prakticky cítit ve vzduchu, to není žádným tajemstvím, nyní ovšem zejména český bojovník, který v poslední době svůj trashtalk poněkud zmírnil, opět dostal nový válečný impuls.

Attila se stal posledním hostem pořadu Takedown, jenž tradičně vysílá stanice Premier Sport. Právě zde mu bylo puštěno video z Karlosových sociálních sítí, ve kterém fanoušky seznamuje se svou domácí zoo. Ta ovšem nečítá už jen krokodýly a další dravé tvory, na které jsme u Terminátora zvyklí, nyní trochu pookřál a najdeme u něj i veverky a další drobné živočichy. V tomto okamžiku to ale již Attila nevydržel.

Attila Végh je vysmátý, nabídne odvetu?

„O Karlosovi jsem vždy věděl, že to je úchylák na ryby – v Anglii měl obrovské akvárium – ale že chová i veverky, klokany, potkany a všechno? To jsem opravdu nevěděl,“ smál se slovenský bojovník. „Od doby, co jsem ho vypnul, se celý změnil. Asi si myslí, že to je nějaký Ace Ventura, zvířecí detektiv,“ žertoval vítěz československého Zápasu století.

O zábavu před potenciální odvetou tedy máme postaráno a dá se předpokládat, že podobných popostrčení bude jenom přibývat. Zejména Vémola hodlá dokázat, že ten úder, jenž inkasoval, byl skutečně jenom dílem náhody, nikoliv výsledkem toho, že by čelil lepšímu soupeři.

attila vegh odveta

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin