Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Co přinese OKTAGON 20? Bude to pětihvězdičkový cirkus

Organizace OKTAGON plánuje na silvestrovský turnaj pořádně našlapanou show. Akce s pořadovým číslem dvacet má mít na programu minimálně jeden titulový zápas v dosud neupřesněné váhové kategorii.

Zatím odtajněné souboje jsou ovšem zárukou kvalitní podívané a je jasné, že hlavní esa na kartě nás teprve čekají.

Co nás snad nemine, to je očekávaná bitva ve střední váze mezi Milanem Ďatelinkou a Davidem Hoškem. Slovenský chuligán má tři výhry v prvním kole v řadě a pokud sestřelí i Hoška, může pošilhávat po titulové šanci. Bývalý reprezentant v boxu David Hošek jede na podobné vlně úspěchů a vzhledem ke svému enormnímu IQ si umí spočítat, že výhra nad Ďatelinkou jej vystřelí na vrchol střední váhy.

Dalším ohlášeným zápasem je odveta za finále českého Undergroundu mezi Kohoutem a Brichtou. Vyrovnanou bitvu pro sebe urval Leo, ale jeho zraněné rameno poslalo do extrafinále Matouše. Dvě nejlepší české „sedmdesátky“ si ihned v kleci dohodly odvetu, ke které dojde na posledním turnaji letošního roku. Brichta je díky třem výhrám v řadě v roli favorita, ale Kohout je zkušený a tvrdý borec. Šance jsou vyrovnané.

Matouš Kohout a Leo Brichta se utkají na Oktagonu 20

Magda Šormová se po úspěšné ukrajinské anabázi vrací na domácí kolbiště a v cestě jí bude stát polská kráska Ewelina Wozniak. Bývalá šampionka WWFC přestoupila z Penty do Reinders Gymu, a pokud prodá své bohaté zkušenosti, měla by ukončit neporazitelnost polské soupeřky, která sbírá úspěchy v graplingu i BJJ.

Václav Holota se konečně utká s Němcem Christianem Jugwirthem. Potetovaný bijec s rekordem osm výher a dvou porážek bude solidní zkouškou pro českého prospekta z líhně Andrého Reinderse.

Na turnaji se představí i taková jména jako jsou Ivan Buchinger a Karlos Vémola. Oponenty zatím neznáme. Jejich soupeři se buď nakazili covidem nebo přešli na temnou stranu síly a přestoupili k Islámskému státu.

Ondřej Novotný tedy slibuje velká jména a nám nezbývá než hlavnímu principálovi věřit, že nám zaručí prvotřídní podívanou.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin