Oktagon 23 přinese parádní zápasy a fight card

Co přinese OKTAGON 23? Skvělou fight card a nového šampiona těžké váhy

Turnaj OKTAGON 22 nám paradoxně jednoho nezpochybnitelného šampiona sebral, ale hned na další číslované akci se konečně dočkáme nového vládce nejtěžší váhové divize.

OKTAGON 23 – fight card

Michal Martínek je díky dlouhodobé smlouvě v ACA mimo hru a tak se o uvolněný titul servou dva hladoví vyzyvatelé. Slovenský chasník Martin Buday má v OKTAGONu dvě výhry a pouze COVID onemocnění mu zabránilo zabojovat o pás šampiona dříve. Devětadvacetiletý svěřenec Attily Végha se tlačí do UFC a ví, že jej od vysněného angažmá může dělit pouze jedna nebo dvě výhry.

Zašlapat jeho sen hluboko do země se pokusí polský bijec Kamil Minda. Bojovník s vizáží laskavého řidiče kamionu se v OKTAGONu uvedl drsným ukončením Daniela Dittricha a ukázal, že kromě slušného wrestlingu disponuje i pořádnými granáty. I když nebude v tomto zápase favoritem, může Budayovi cestu na trůn řádně zkomplikovat!

OKTAGON 23 nám ukazuje první složení zápasů

V pauze mezi prelims a hlavní kartou OKTAGONu 22 nám bylo odtajněno složení několika dalších zápasů. Mezi ty nejzajímavější patří určitě mezinárodní souboj mezi Britem a Bryczekem. Brazilec si po pohodovém vítězství nad Gáborem Borárosem odskočil do ruské organizace RCC, kde ale podlehl na body Pavlovi Gordeevovi. Polák Bryczek naopak dvakrát zvítězil v domovské organizaci FEN a získal zde dokonce titul v lehké váze.

Co těší všechny pravověrné domácí fanoušky, to je premiéra Petra Monstra Knížete v OKTAGONu. I když nepůjde o očekávaný zápas s atraktivním Brazilcem Apollem, náhrada v podobě Itala Fusiho je zajímavou volbou, a pro českou legendu hratelnější.

V akci konečně i Leo Brichta

Na scénu se vrátí také poslední šampion OKTAGON Výzvy Roman Paulus. Rozjetého mladíka se pokusí zastavit zkušenější Michal Konrád, který v posledním zápase ukončil výsledkovou mizérii a nabral zpět ztracené sebevědomí. Bez soupeře zatím zůstávají Leo Brichta nebo Tereza Bledá, ale již jejich účast dodává akci prvotřídní lesk.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue