Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
cverna oktagon
cverna oktagon

Cverminátor touží opět po boji! Výzva obratem přišla…

Turnaj OKTAGON 26 přinesl množství zajímavých momentů, které si nenechaly ujít osobnosti z mnoha sportovních odvětví. Fotbalové reprezentanty a tenisovou smetánku doplnila armáda bojovníků, které má OKTAGON pod smlouvou, ale na Štvanici na ně nezbylo místo.

Jedním z nich byl po boji neustále lačnící Alex Cverna, který má ale v poslední době nehoráznou smůlu na zranění. Díky nepřízni osudu a vlastní nešikovnosti musel v poslední době zrušit hned několik zápasů za sebou. A tak si jeho početný dav fanoušků teskní, zda-li se Cverminátor ještě někdy ukáže v kleci.

Na právě proběhnuvším turnaji ale opět svitla pověstná jiskřička naděje. Alex vypadal jako vždy v naprosto top formě a navíc se pro OKTAGON vyjádřil, že chce zavřít ústa všem pochybovačům a tentokrát opravdu nastoupit. Najít pro čtyřiačtyřicetiletého golema soupeře byl vždy poměrně problém. Tentokrát se zdá, že by se situace mohla vyřešit velmi snadno, protože pod příspěvkem o Alexově návratu okamžitě přistála atraktivní výzva!

Nová generace fanoušků MMA zná Jana Bezoušku jako bodového rozhodčího OKTAGONu, ale pamětníci odkojení turnaji GCF si vzpomenou, o jak nekompromisní mlátičku se jedná. Právě na turnaji GCF 19 přišla nejzářivější chvíle reprezentanta pardubického Pretorianu.

jan bezouska oktagon

Domácí hvězda Ladislav Erdelyi přišel o soupeře a hozenou rukavici na poslední chvíli zvedl právě Bezouška. V té době měl několik zápasů na amatérské lize, kde porazil například Tomáše Pelešku, ale zkušenosti v profi MMA žádné.

Trenér Lucky Pudilové tak nastupoval jako obří favorit a o to větší šok přinesl následný vývoj zápasu. Honza po prvním vyrovnaném kole začal svého soupeř tvrdě trefovat v postoji a následně celou senzaci dokončil salvou úderů na zemi.

V posledních letech se tréninkový partner a svěřenec Patrika Kincla věnoval pilování svých schopností v BJJ. Mezi jeho úspěchy patří stříbrná medaile z mistrovství Evropy, stejný kov z mistrovství Polska ADDS, či titul pro mistra ČR.

Zápas bychom tedy měli personálně obsazený, teď už jen uvidíme, jak se k výzvě postaví Alex a hlavně osoba nejpovolanější – táta MMA Ondřej Novotný. V těžké váze, která je momentálně totálně vykradená, by osoba takového rváče, jakým je Bezouška, byla jako dar z nebes.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin