Ďatelinka před soubojem s Karlosem: Prohru si absolutně nepřipouštím!

Milan Ďatelinka plánuje využít životní příležitost a po Attilovi se stát druhou osobností československé scény, která přemůže Karlose Vémolu.

Slavný Terminátor už rozjíždí své tradiční promo, ve kterém upozorňuje na to, že management jeho soupeře udělal chybu, že mu dovolí do takovéto bitvy vůbec vstoupit. Dle Karlosova tvrzení totiž budou rozhodovat zkušenosti, kterých on má na svém kontě opravdu mnoho. A pokud vše půjde podle plánu, Ďatelinka by si teoreticky nemusel v kleci ani škrtnout.

Milan Ďatelinka vs. Karlos Vémola

Podle předběžného tvrzení se může zdát, že je na Milana vytvářen obrovský tlak. On si jej však nepřipouští. „Musím říci, bez toho, že bych se nějak vymlouval, že necítím žádný tlak. Pouze takový běžný předzápasový. Jako jsem to měl kdykoliv předtím. Prostě nad soubojem přemýšlím,“ reagoval slovenský bijec, jenž se aktuálně nese na vlně čtyř výher.

A ačkoliv se Terminátor snaží o svůj trashtalk, Milan s tím předem počítá a rozhodně tím neplánuje měnit svůj úsudek o něm. „Řeknu to na rovinu… Karlose respektuji jako člověka i sportovce. Absolutně vůči němu nic nemám. A po zápase bych ho i rád využil v přípravách na další boje. Dokážu si představit, že bych s ním a s Machem Muradovem chodil na tréninky. Samozřejmě, že se soustředím na to, abych ho porazil. Pět nebo třeba dvacet pět minut si půjdeme po krku, to však po zápase to skončí. S každým, s kým jsem bojoval, jsem se pak skamarádil,“ přiznává prostřednictvím deníku Sport uctivě.

Karlos dokonce stihl zmínit, že až Ďatelinku porazí, přibrzdí mu tak kariéru. Každá prohra se totiž na bojovníkovi podepíše… „Je mi dvacet pět let. Ať už vyhraju, nebo ne, má kariéra půjde dál. A kdybych náhodou – což si absolutně nepřipouštím – prohrál, tak alespoň zjistím, jak na tom jsem. Když vyhraju, budu vědět, že jsem na správné cestě. Proč bych tento souboj odkládal? Co když se mi v následujícím roce něco stane, přijde třeba zranění… Nikdy nevíte, co bude zítra, natož za rok. Teď je zkrátka šance, která tu být potom nemusí. Musím se ji proto chopit,“ burcuje skrze deník Sport nadějný slovenský bijec.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin