Karlos Vémola má před Oktagonem 22 formu

Ďatelinka: Vémolovy slabé stránky jsou v postoji. Attila by ho porazil znovu

Milan Ďatelinka na svůj příští zápas trénoval hlavně zem, nicméně věří, že kdyby se to drželo v postoji, bude mít značnou výhodu.

Nadějný slovenský architekt úspěchu se už tuto sobotu pokusí do své kolonky skóre přidat pátou výhru v řadě, když bude čelit doposud nejtěžšímu testu své kariéry. Na druhou stranu oktagonu se proti němu postaví Karlos Vémola, jenž předpokládá, že Milana sekne ještě v prvním kole.

Aby se podobnému překvapení Ďatelinka vyvaroval, musel pilovat hlavně svou zem. Věstí ovšem, že může hrozit i z postoje, jako to udělal Attila, který mladému bijci předával své cenné zkušenosti.

Milan Ďatelinka si na Vémolu věří

Milan Ďatelinka vs. Karlos Vémola na Oktagonu 22

„Hodně jsem se zaměřoval na wrestling, to byl hlavní aspekt přípravy,“ prozradil Ďatelinka, který se netajil ani tím, že se sám pokusí Karlose stáhnout na zem. „Všichni ostatní před ním ustupovali, určitě bych to mohl vyzkoušet,“ podotkl.

Nejlepší by bylo ovšem útočit na Terminátorovu slabinu. „Slabá stránka je u Karlose jeho postoj, ale to ještě nic neznamená. Bojoval se samými postojáři a nikdo se nedokázal prosadit. Karlos má pořád ohromný drive na takedowny a velmi účinný wrestling. Dokud je to v postoji, tak má vždy navrch ten druhý, ale jakmile je to na zemi, tak jde vše v jeho prospěch,“ řekl Milan v rozhovoru pro deník Sport.

Vémolovým cílem je si případnou výhrou zajistit odvetu s Attilou. Ta by se prý však nevyvíjela jinak. „Mým favoritem by byl samozřejmě znovu Attila. Vím, že by opět vyhrál, i když Karlos v zápase nebyl stoprocentní. Attila byl v životní formě, neskutečně připravený. A co jsem o jeho přípravě slyšel, tak to bylo skutečně peklo. Celou dobu žil jenom pro to, aby trénoval na Karlose. To se mu podařilo.“

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue