Karlos Vémola a Ondřej Novotný se baví o možném soupeři v OKTAGONU

Dočkáme se bitvy Vémola vs. Ragozin? OKTAGON by prý Rusa dokázal zaplatit

Včera jsme vám naservírovali exkluzivní rozhovor s ruským zápasníkem Ragozinem, který si postěžoval, že se ho Vémola bojí a zrušil mu zápas. Věci se daly do pohybu a nyní se k tomu vyjádřil Terminátor i vedení OKTAGONu. Je zápas reálný?

„Dříve jednání probíhalo, ale nakonec z toho sešlo. Teď už do toho OKTAGON asi nepůjde, protože Rusovi určitě nezaplatí to, na co je v Rusku zvyklý. A Rusové mi zase nedají víc než v OKTAGONu, tak proč bych to dělal? Soupeřů je na světě milión,“ měl jasno Terminátor.

Jenže hned na to se do hry vložil Ondřej Novotný, majitel OKTAGONu a dementoval Karlosovo vyjádření.

„Nechci úplně prozrazovat všechny detaily ohledně plateb, ale řeknu nejvíc, co mohu. Byl jsem nedávno na několika krátkých schůzkách, kde jsme se o tomhle zápase trochu bavili. Určitě není pravda ani jedno, tedy že by RCC nedokázalo Karlose zaplatit. My máme v Rusku kvůli Petrovi Karešovi (bývalý promotér organizace XFN) špatné jméno, protože to tam celé posral. Vím, že Rusové jsou hákliví na to, když si z nich děláš blbečky. Řekněme však, že už je to nějakým způsobem spravené. Když o tom Ragozin mluvil, tak ten zápas má smysl, protože má i nějakou historii. Může se odehrát. Může se odehrát i na základě nějakých finančních dohod,“ dodal Novotný.

Tak to vypadá, že nic není ztraceno. Že bychom se nakonec přeci jen dočkali a Vémola skutečně poměřil síly s Ragozinem?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue