Karlos Vémola vypráví historku z vězení

Drogy, nože, cigarety? Nic takového! U Vémoly našli ve vězení něco jiného…

Není žádným tajemstvím, že když žil Terminátor v Anglii, dostal se do křížku se zákonem a skončil ve vězení.

Lidé si myslí, že provedl něco hrozného, ale ve skutečnosti šlo jen o nedoplacené daně. Ale už jste slyšeli o té historce, jak u něj bachaři našli stovky tuňákových konzerv?

„Bohužel jsem se v mládí dostal do vězení. Lidé si myslí, že jsem někomu šlápl na krk, nebo něco takového. Neměl jsem úplně zaplacené daně, a tak jsem skončil ve vězení. Ale i tam jsem si musel poradit. V šest byla večeře, což na mě bylo brzo, protože rád jím večer. Takže jsem měl po večeři věčně hlad, a navíc jíst jenom studené jídlo se mi nechtělo. Pak jsem zjistil, že vězni, kteří byli za mřížemi déle jak tři roky, měli nárok na rychlovarnou konvici. Tak jsem postupně vyobchodoval tři rychlovarné konvice. Jedna mě stála tři kartony cigaret. Jednu jsem měl na maso, druhou na zeleninu a třetí na čaj,“ prozradil Vémola v Karlos Show.

„No a protože jsem si dělal zásoby, tak se mi jednou stalo, že u mě vězeňská kontrola našla 556 tuňákových konzerv. Bachař nechápal. Přišel za mnou a řekl: Děláš si p*del? My najdeme všechno možné. Drogy, nože, cigarety… Ale ještě nikdy jsme tu neměli magora, co má tolik plechovek tuňáka,“ dodal Vémola.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue