miroslav broz podvod

Fanoušci zuří! Okradl OKTAGON Jungwirtha o druhou výhru?

Československá MMA komunita je znechucena výsledkem zápasu mezi německým zápasníkem Christianem Jungwirthem a Miroslavem Brožem.

Český zápasník sice vyhrál na body, ale podle většiny fanoušků jasně zvítězil Jungwirth. Navíc nešlo o první incident, protože OKTAGON prý okradl Němce o výhru už v předchozím zápase s Maďarem Kertészem.

Tak tohle si OKTAGON za rámeček nedá. Fanoušci zuří, mluví se o krádeži za bílého dne a velkém podvodu na Jungwirtha i sázkaře. Na LIVE sázkách byl těsně před koncem zápasu kurz na vítězství Brože 12.5, což jasně svědčilo o průběhu zápasu, ve kterém podle fanoušků Němec jasně dominoval.

„Nejdřív Němce okradli o výhru s Maďarem a teď znova. Nedivil bych se, kdyby odešel zápasit jinam, hrozně moc chyb od rozhodčích,“ nebral si servítky fanoušek Lukáš. „Že vám není hanba… 2x Němce obrat,“ přidal se fanoušek Jirka.

„Zapas skvělý, jen by mě zajímalo, jak dlouho si nechá Jungwirt s*at na hlavu? Druhý zápas obrán o výhru a to ne o jednu ránu, jak říká Novotný. Když už se tady bouří snad všichni fanoušci, a to i přes to, že šel proti českému bojovníkovi, tak je asi něco špatně. I Brož moc dobře ví, kdo vyhrál. Smutný,“ konstatoval další fanoušek.

„Zmr*i, i slepej by to viděl jinak. Po tomhle zářezu už jedu jedině nelegální streamy, sr*t na ně, na zmr*y,“ rozčílil se fanoušek Jakub. „Kurz 12.5 na Brože v poslední minutě zápasu, víc asi netřeba dodávat,“ dodal fanoušek Lukáš.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue