Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
gabor boraros box oktagon
Foto: Instagram/Gábor Boráros

Hrozí Gáborovi konec v OKTAGONu? Kdepak, u nás má doživotní lístek na zápasy, ujišťuje Novotný

Gábor Boráros má na kontě tři prohry v řadě a spousta lidí pochybuje, zdali má vůbec na to rvát se mezi tuzemskou elitou.

I když se jedná o mediálně velmi populární postavu, její bojová kariéra momentálně stagnuje. Slovenská Bestie padla jak s Tato Primerou, tak i Matúšem Juráčkem či Mickaelem Leboutem. Celkově vyhrála pouhé tři duely z posledních devíti pokusů, což skutečně není mnoho.

Protože se tato šňůra neúspěchů spíše rozšiřuje, čelí Gábor kritice. „Má na to se pohybovat mezi elitou? A je šance, že se v OKTAGONu vůbec udrží?“ znějí otázky, na něž přímo odpověděl sám promotér organizace Ondřej Novotný. Ten musel všechny „pochybovače“ ujistit, že se žádný Borárosův odchod určitě nekoná a konat nebude.

„Gábor má u nás doživotní lístek na zápasy. Prohra znamená jen to, že mu nestačí trénovat jednou za čas,“ objasňuje Novotný, který svého slovenského zápasníka i zjevně díky jeho sociální popularitě stále považuje za jednoho z tahounů organizace.

„Naposledy Gábor prohrál s velmi dobrým soupeřem, jen to vypadalo tak, že není schopný kombinovat. Jen klasickými ‚jedničkami‘ nevyhrajete žádný zápas. Měl by se vrátit k tomu svému starému já, které sebevědomě vletělo na soupeře, tlačilo, kombinovalo a převálcovalo ho,“ nabádá jej.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin