Ivo Rittig před Oktagonem 15: Fandit by měli Češi Čechovi a Slováci Slovákovi, to je přece jasné

Zápas století se neúprosně blíží a spolu s ním se bojoví fanoušci rozdělili do dvou táborů. Jeden fandí Karlosovi Vémolovi a druhý pochopitelně Attilovi Véghovi. Pozoruhodné na tomto velkolepém československém duelu ovšem je, že se spousta Čechů řadí na stranu Végha a naopak je zde i několik Slováků, jež to přejí Karlosovi. Nemělo by se zejména v tomto ohledu prokázat více patriotství?

„Fandit by měli Slováci Slovákovi a Češi Čechovi, to je přece jasné. I když tu je asi pár výjimek, co jsem tak viděl na Instagramu. Ale my fandíme Karlosovi, protože Karlos je prostě jediný na světě,“ vysvětloval skrze stránku expres.cz muž, který je úzce spojován s propagací bojových sportů.

Je pravda, že domácí MMA scéna momentálně nemá jiné jméno, o němž by se více mluvilo, ale dost možná nemá ani zápasníka, který by v současné době dřel tak moc jako právě Terminátor.

„Karlos je v plném zápřahu. Já cítím, že ho čeká těžký zápas, ale určitě ho vyhraje. Teď trénuje v Anglii, na skok byl i v Rusku. Jede zkrátka naplno, je v absolutní pohodě, skvělá nálada. On teď už ničím jiným nežije než tím zápasem. Pokud vím, Attila dělá to samé. Karlos je ale jednoznačně přesvědčený, že v současné formě má na to, aby ho porazil,“ potvrzoval Ivo Rittig psychické odhodlání českého borce.

OKTAGON 15: Jak a kde sledovat zápas Karlos Vémola vs. Attila Végh? (ŽIVĚ)

Oktagon 15 hlásí vyprodáno a my už teď s předstihem víme, že půjde o největší MMA show, kterou zde tuzemská scéna mohla kdy vidět. Zajímavé bude sledovat i osudy samotných bojovníků, kteří se budou turnaje přímo účastnit. Nelze totiž vyloučit, že několik z nich může hned vzápětí položit rukavice na hřebík. 

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin