Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Jaký je Attilův postoj k odvetě „Zápasu století“?

Od Oktagonu 15 neuplynuly ještě ani dva týdny, a přesto se o něm stále hovoří. I to je vizitkou toho, o jak velký turnaj se jednalo. A nás všechny pochopitelně zajímá, zdali scénář, který jsme zde nakousli, bude mít ještě nějakou dohru.

Karlos Vémola byl po dlouhých čtyřech letech a jedenácti zápasech opět přemožen. Stalo se tak ve chvíli, kdy s tím jen málokdo počítal. Attila však po výhře prozradil, že výsledek utkání rozhodně nebyl dílem náhody. Všemu předcházela poctivá příprava, jakou už dlouho nepamatuje.

„Takovouto přípravu jsem neměl už hodně dlouho. Po poslední prohře (s Virgilem Zwickerem na Oktagonu 12) jsem si uvědomil, že se něco musí změnit, a to byly hlavně ty sociální sítě. Nečíst žádné komentáře, nereagovat na nic… úplně jsem se od toho světa odmlčel, což mi velmi pomohlo,“ vyzpovídal se na webu mma-news.cz slovenský hrdina, jemuž se do tváře opět vrátil ten kýžený výraz nadšení, motivace a sebevědomí.

„Měl jsem jasný cíl, za kterým jsme si šli a taky jsme ho dokončili. Nějaké řeči (na internetu) jsem neřešil. Karlose jsem respektoval a respektuji i nadále,“ připomínal.

Zdali bude prostor na odvetu, to ukáže až čas. „Hned po zápase Karlos mluvil o odvetě, já jsem ale řekl, že potřebuji trochu klidu. Měl jsem opravdu nastavenou hlavu na ty tréninky a teď se chci trochu odreagovat, vypnout. Čekáme rodinu – dítě a chci se věnovat manželce. Nedám na to odpověď, jestli odveta bude, nebo ne, ale vše je o dohodě. A jak už jsem říkal, tak kariéru ještě nekončím,“ přidával Attila, který tak nechával dveře všem potenciálním scénářům otevřené.

Karlos Vémola je momentálně po operaci ramene a chvíli potrvá, než bude schopný zapojit se zpět do regulérní přípravy. V žebříčku polotěžké váhy Oktagonu mu po této prohře aktuálně patří čtvrté místo, a pokud si má dojít pro odvetu, bude patrně muset jeden nebo dva zápasy vyhrát.

Ani chvíle odpočinku! Karlos Vémola vyrazil z operačního sálu hned do tělocvičny

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin