Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Foto: Instagram/Ondřej Novotný

Je na čase vyřídit staré spory! Další zápas budu mít s Peňázem, oznámil Čepo

Od prvního turnaje OKTAGON Underground už uplynulo spousta času, ale Vlasto Čepo má stále v hlavě Matěje Peňáze.

Zlá krev, kterou vyvolalo Matějovo prohlášení, že jeho finálový soupeř pravděpodobně užívá zakázané látky, nejde vyřešit jinak. První setkání nedopadlo z důvodu Peňázovi zraněné ruky, ale nyní se zdá, že si oba talentovaní bijci koncem roku vše vyřídí.

„Další zápas mám mít 30.12. proti Peňázovi. Teda doufám, že to tak bude, pokud se nikdo z nás nezraní. To by měl být můj další zápas, není to žádné tajemství.“

Souboj tentokrát proběhne podle klasických MMA pravidel a Slovák se srbskými kořeny už má strategii připravenou.

„Už mám v hlavě svoji taktiku, nebudu nic říkat, jak to bude probíhat a podobně. To uvidíme v duelu. Taktiku můžete mít, ale samotný zápas je o něčem jiném.“

Matěje čeká před Čepem ještě jedna důležitá prověrka. Na turnaji OKTAGON 28 se střetne s Polákem Mateuszem Strzelczykem. Třicetiletý borec si na Čepa dokázal vyšlápnout na turnaji OKTAGON 17 a utáhl jej ve druhém kole na armbar. Od té doby ale šla jeho forma trochu dolů. Prohrál s Krištofičem a i na FEN 32 s Kuberskim.

Pro Vlasta však není výsledek souboje Peňáz vs. Strzelczyk důležitý. „Když Peňáz prohraje, tak to nevadí. I když si nemyslí, že by mohl prohrát. Ale nic by se na tom neměnilo, máme mezi sebou zkrátka nevyřešené věci. Ten zápas se musí uskutečnit. Myslím, že to lidi zajímá.“

El Chapo se po prohře s Polákem přesunul do chorvatské odnože ATT, kde trénoval například s Rakičem. Momentálně má tři výhry v řadě, ale jeho soupeři určitě nedosahovali kvalit elitního kickboxera z Glory. Matěj i Vlasto jsou oba na vítězné vlně, která ale pro jednoho z nich koncem roku musí skončit.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin