Jon Mariánek: Zápas s Vémolou bude, těšte se na revoluci v zápasech. Chce spustit vlastní MMA organizaci a konkurovat OKTAGONu?

Jon Mariánek: Zápas s Vémolou bude, těšte se na revoluci

Kam až je schopný Jon Mariánek zajít? Své fanoušky ujistil, že zápas s Karlosem Vémolou ve vyprodané O2 areně bude. Ale to není vše. Chystá prý revoluci zápasení v Česku. Rozjíždí snad vlastní MMA organizaci?

„Chci, abyste věděli, že zápas ve vyprodané O2 areně bude. Stejně jako revoluce zápasení v Česku. Nakonec mi ještě poděkují fanoušci i fighteři, kteří už si v ČR nebudou muset dávat do držky za tu almužnu,“ rozvášnil se Jon.

„Jo a Vémolo, ty máš prej zápas s Marpem, který měl problém porazit to sádlo Rytmuse. Kur*a, jestli to prohraješ, tak si k těm mým míčům ani nepřičichneš. Tak se snaž,“ dodal Mariánek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jon Marianek (@jonmarianek69)

No, vypadá to, že se chystají velké věci. Když totiž smícháte dohromady ego až po strop, nulový respekt, dravé mládí a prakticky neomezený penězovod, může z toho být hodně ostrý koktejl. Plácne se Jon Mariánek přes kapsu a rozvíří vody československého MMA?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue