Karlos Vémola bude počtvrté otcem! Lela je opět těhotná

Karlos Vémola bude počtvrté otcem! Lela je opět těhotná

Terminátor se může radovat! Se snoubenkou Lelou Ceterovou, se kterou se v létě ožení, čekají druhé dítě. Radostnou novinku propálil sám Karlos během natáčení pořadu Karlos Show, když dostal od Lely SMSku.

Když Terminátorovi během natáčení dalšího dílu Karlos show pípla SMSka, neskrýval nadšení: „Lela je těhotná.“

A dost to Karlose šokovalo: „Byl to pro mě docela šok. Lela mi to napsala uprostřed Karlos show. Napsala mi, že je těhotná čtyři týdny. A přesně před čtyřmi týdny jsem měl zápas s Ďatelinkou. Takže se to přesně po zápase zase vyseklo. Takže stejně jako Lilinka, která vznikla po zápase s Princem“.

Se svou budoucí manželkou už má dcerku Lili, která se narodila v prosinci roku 2019. O ruku požádal Lelu na oslavě prvních dceřiných narozenin.

Vémola se netají tím, že by měl radost ze syna. Koneckonců sám v jednom z nedávných rozhovorů prozradil, že má teď slíbeného kluka. Terminátor má celkem tři děti, dceru Lilu a dva potomky z předchozího vztahu – Karlose Jr. a dceru Sky, kteří žijí s bývalou partnerkou v Anglii.

Teď se Karlos zotavuje z operace ramene, kterou absolvoval před pár dny. Když půjde rekonvalescence podle plánu, rád by naskočil do zápasu o titul už na Štvanici. Soupeř se stále hledá a my se nemůžeme dočkat, kdo to nakonec bude.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue