Karlos Vémola: Debilní křiklouni Pešta, Pirát, Apollo a Ragozin si na mně chtějí udělat jméno

Karlos Vémola: Debilní křiklouni Pešta, Pirát, Apollo a Ragozin si na mně chtějí udělat jméno

Zápas s Terminátorem chce každý. Není se čemu divit. Karlos Vémola je továrnou na peníze, je nejznámějším bojovníkem v OKTAGONu a jakýkoliv jeho duel přitáhne extrémní pozornost.

Pešta, Apollo, Ragozin, ti všichni se předhánějí, aby s ním mohli poměřit síly. Jenže Karlos těmhle křiklounům vyslal jednoznačný vzkaz.

„Po tréninku jsem trochu brouzdal internetem a nestačím se divit. Ten debilní Pešta zas vykřikuje, jak se zápasu s ním vyhýbám, jak si kladu podmínky a tak dále. Bodejť by ne! Who the fuck is that guy? Do toho Apollo. Místo toho, aby se soustředil na zápas s Kozmou, tak vykřikuje, jak chce zápasit se mnou a píše tam různé komentáře, že chce mě a tak dále. Neustále ohlasy z Ruska, že se mnou chce zápasit Ragozin. Všichni se mě na to ptají. Bude zápas s Ragozinem? Nebude zápas s Ragozinem? Z dálky ještě pokřikuje Pirát, že by se mnou chtěl zápasit. Přitom OKTAGON chce, abych zápasil s vítězem Spicely vs. Naruszczka, že to bude můj titulový zápas a to je to, o co mi jde…“ vysvětlil Karlos ve svém příběhu na Instagramu.

„Všichni tihle frajeři vykřikují, že se mnou chtějí zápasit. Já chápu, že je to kvůli tomu, aby se zviditelnili a udělali si jméno,“ dodal Vémola.

Terminátorův plán je jasný. Až úspěšně dokončí rekonvalescenci po operaci a dostane se zpět do formy, utká se s vítězem duelu Spicely vs. Naruszczka. Když vše půjde podle plánu, uvidíme Karlose v akci už na konci července na Štvanici. A až pak se uvidí, kdo bude mít tu čest být jeho dalším soupeřem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue