Karlos Vémola: Ragozina v Rusku zmlátím, až mi Rusáci pořádně zaplatí! Zatím nabízí málo...

Karlos Vémola: Ragozina v Rusku zmlátím, až mi Rusáci pořádně zaplatí! Zatím nabízí málo…

Zápas mezi Karlosem Vémolou a Ragozinem se jednu chvíli skloňoval snad ve všech pádech. Poté, co Vémola přejel Ďatelinku rozdílem několika tříd, vedení OKTAGONu uznalo, že mu musí vozit kvalitnější bojovníky ze zahraničí.

Jedním horkým adeptem byl právě ruský bojovník Ragozin. Jednání s ním je zatím ale na mrtvém bodě. Proč? Terminátor prozradil, že za Ragozinem do Ruska zatím nepojede, protože mu Rusové nabídli málo peněz.

„O některých zápasech se mluvilo roky. O zápase s Attilou se mluvilo roky, stejně tak s Pínem. O Ragozinovi se taky mluví roky a je to přitom hrozně jednoduché. Zápas bude, když to někdo zaplatí. Já nejsem jako Attilka, že bych se vyhýbal zápasu kvůli penězům, ale ať se na mě Rusové nezlobí. Proč bych zápasil v Rusku za méně peněz, než které dostávám v Čechách? Za to, že na mě bude celé publikum bučet a řvát, jako bych byl hlavní nepřítel, chci dostat aspoň pořádně zaplaceno,“ prozradil Karlos během svého živého vysílání.

„Pokud mi zaplatí víc, než kolik dostávám v ČR, tak mě OKTAGON uvolní a já Ragozina klidně zajedu zmlátit. Poslal jsem jim, jakou mám výplatu u OKTAGONu, takže mi musí nabídnout minimálně stejně nebo víc, abych tam jel. Klidně ať mi dají jen o korunu více a já pojedu. Zatím mi však nabízí asi o 10 000 dolarů méně (cca 207 000 Kč), než co dostávám tady. To bych byl blázen, kdybych jel na nepřátelskou půdu za méně peněz,” dodal Vémola.

Ve hře byla ještě varianta, že by Ragozin přijel do Česka a zápas se uskutečnil pod hlavičkou OKTAGONu. Proslýchá se, že Rusové dokonce souhlasili s nižší výplatou pro Ragozina.

Tak uvidíme, jak tenhle příběh nakonec dopadne. Terminátora čeká další zápas na turnaji OKTAGON 26, kde by se měl utkat s vítězem sobotní bitvy mezi Spicelym a Naruszczkou.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue