Karlos Vémola si koupil domů dva obrovské krokodýly!

Sousedi, mějte se na pozoru! Nové přírůstky rodiny Vémolových trhají maso na potkání

O Terminátorovi se ví, že je velkým milovníkem exotických zvířat. Zápasník má ve svém Vémolandu v Měchenicích vlastní zoologickou zahradu, která se mu nově rozrostla o dva čtyřmetrové krokodýly! Stěhování vysněných plazů si Karlos natáčel a pak se o něj podělil na Instagramu.

„Všichni mi říkali: Zítra to nedopadne, protože ty nikdy nemůžeš vstát. Když mi ale mají po dvou měsících přivézt krokodýly, na které se tolik těším, i Terminátor vstává a cvičí. Neuvěřitelný zážitek. Krokodýl se nám zakousl do bedny a nechtěl tam vlézt. Kdo má zájem koupit nějaký dům, sledoval bych nemovitosti v Měchenicích. Myslím, že jejich cena výrazně spadne, protože až uvidí, co si tam přivezu, tak se všichni se odstěhují,“ prozradil Karlos Vémola.

Stěhovací akce trvala několik hodin. Krokodýly Karlos stěhoval ve velké bedně, doma pro ně má ale připravený menší pavilon. Kromě krokodýlů má Vémola ve své soukromé zoologické i další exotická zvířata. Za prohlídku zahrady si účtuje 10 000 Kč, které pak věnuje Zoo Plasy. Za chov exotických zvířat zápasník často čelí kritice, on je ale přesvědčen, že se u něj mají velmi dobře.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue