Karlos Vémola tipuje výsledek svého zápasu na Oktagonu 22

Karlos Vémola tipuje průběh svého duelu s Milanem Ďatelinkou

Není žádným překvapením, že Terminátor opět věří ve své další vítězství. Bude ovšem jeho soupeř mít na to, aby přežil více jak jedno kolo?

Karlos Vémola se během své první obhajoby pásu střední váhy střetne s Milanem Ďatelinkou. Tedy bijcem, který si svou šanci ze všech možných vyzyvatelů zaslouží nejvíce. Budou však jeho zkušenosti natolik dostačující, aby si poradil s prvním Čechem, který se kdy objevil v UFC?

Podobně jako v jiných sportech, tak i v MMA platí, že to je hra chyb. A jedné takové se slovenský bojovník podle Terminátora prý dopustí, což se ukáže jako rozhodující.

Vémola se chystá na svůj další zápas v Oktagonu

Karlos Vémola tipuje výsledek

„Podle mě ten zápas skončí v prvním kole, a to tím, že Ďatel udělá chybu. Myslím si, že mi pustí pozici. Nevím, jestli ho ukončím na submisi nebo TKO, ale věřím, že udělá chybu,“ predikuje současný šampion z divize do osmdesáti čtyř kilogramů.

Papírové předpoklady vyznívají jasně v Karlosův prospěch, nesmíme ovšem zapomínat, že Milan je člověk, který nemá co ztratit. A navíc mu na tento duel měl napomáhat i samotný Attila Végh.

„Je mi pětadvacet a nemám co ztratit. Prohru si nepřipouštím. Vstávám a usínám s pocitem, že 27. března vyhraji,“ zmínil před pár dny Ďatelinka, který se pokusí stát druhým bojovníkem, jenž Vémolu na tuzemské scéně porazí.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue