Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Kdo to odnese tentokrát? Šampion Legierski posílá vzkaz slovenskému „kuřeti“

Mateusz Legierski vletěl do organizace Oktagon jako náhradník před turnajem s pořadovým číslem 11 a nutno uznat, že svou šanci využil nejlépe, jak jen mohl.

Michala Konráda poslal na konci prvního kola do říše snů a započal tak svou spanilou jízdu. Další, kdo okusil v Oktagonu tvrdost Legierskiho, byl Ronald Paradeiser, který skončil knockoutován ve druhém kole. Třetí výzvou byl před naplněnou O2 arenou Kuba Bahník, který se s Mateuszem pustil do zběsilé přestřelky, což se ukázalo jako nesmyslné a Legierski uzavřel sérii tří dominantních vítězství.

Polák tak zaslouženě dostal šanci utkat se se zkušeným Miroslavem Štrbákem o titul lehké váhy organizace Oktagon MMA a pohádka byla dokonána letos v únoru po vítězství na body.

Dynamit se během karantény očividně nešetří a trénuje naplno. I když zatím nikdo přesně neví, kdy proběhne další galavečer Oktagonu, chce si zajistit místo na startovní listině. Dokonce i o svém budoucím soupeři má jasno. Má jím být Karol Ryšavý, kterému Legierski poslal jasný vzkaz v podobě ostrého výrazu na sociálních sítích: „Hej, kuře, jsi na řadě!“

Karol má nyní sice naplánovaný souboj s Ronaldem Paradeiserem, ale šanci na titulový zápas by určitě neodmítl. Dočkáme se?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin