OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Klein a Ryšavý reagují na Legierskiho provokace

Úřadující šampion v lehké váze organizace OKTAGON Mateusz Legierski vyzval v posledních týdnech na souboj hned dvojici předních slovenských zápasníků. Nejprve si vzal na paškál Karola Ryšavého a následně namířil svou pozornost na talentovaného Lajoše Kleina.

U druhého jmenovaného zazněla z Legierskiho strany i částka, za kterou by byl ochotný nastoupit do klece. Ve hvězdách je, zda bude Ondřej Novotný chtít vytáhnout z portmonky požadovaných 20 000 euro.

Slovenští bijci se k mediálně rozjetému Polákovi vyjádřili na svých profilech. Karol Ryšavý volil vcelku smířlivá slova: „K Legierskimu se vyjádřím jen ve zkratce. Vidím, že mě všude označuje, ale já s tím nic neudělám. Klidně bych s ním šel hned, ale ještě mám mít zápas s Ronym. Rozhodně mu nepomůže, že pořád označuje. Šest dní mi tady něco pořád vypisuje na telefon.“

Druhá hvězda trnavského Spartakusu už nasadila trochu ostřejší nótu. „Určitě se tomu zápasu nebráním. Chápu, že se chlapec potřebuje trochu zviditelnit a vydělat si peníze. Určitě je to kvalitní zápasník, to nepochybně. Jsem zvědavý, zda mu OKTAGON zaplatí to, co chce. Pokud ano, tak na něj čekám.“ Nakonec doplnil vzkaz i pro svého týmového parťáka: „Karole, já nevím, co snědl nebo jaký vzduch tam v Polsku mají, ale trochu se chlapec pobláznil. Jen aby nenarazil.“

Následující OKTAGON Underground je pouze pro české a slovenské bojovníky. Na rozřešení tohoto sporu si tak budeme muset počkat na Štvanici nebo později do Ostravy.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue