Karlos Vémola vydělává velké peníze

Kolik vydělává Karlos Vémola?

Terminátor je bezesporu nejznámějším zápasníkem na československé MMA scéně. Znají ho všichni, kolikrát i ti, kteří MMA pravidelně ani nesledují. Zápasníkem číslo jedna je i v organizaci OKTAGON, která díky jeho slávě vydělává obrovské peníze. Není se proto čemu divit, že je za svou práci královsky placen. Kolik si vydělá?

„No, co vám budu povídat, když jsem začínal, tak to nebyla žádná sláva. Zpočátku jsem zápasil za pár tisíc. Když jsem na sobě zamakal a trochu se vypracoval, tak už jsem dostával odměny v řádech desetitisíců. Když jsem přijel do Čech, tak už jsem bral statisíce. Dneska už jsou to miliony. Jde to ruku v ruce s mými zkušenostmi,“ prozradil Vémola.

Není žádným tajemstvím, že je Vémola nejlépe placeným bojovníkem u nás. Ten chlap na sobě maká a dře. Kolikrát jde za hranu, aby předvedl co nejlepší výkon. Tam, kde většina obyčejných lidí končí, on teprve začíná. Horko těžko najdete na naší scéně někoho, kdo MMA obětoval více než Karlos.

A že bere miliony? Má krásnou snoubenku? Aby ne, vždyť si vše vydřel a zasloužil. Není to navíc žádný škrt, protože se pravidelně účastní charitativních akcí, na kterých podporuje těžce nemocné děti. Dlouhodobě finančně podporuje například i Zoo Plasy.

Karlos Vémola si jde tvrdě za svými sny. A jde mu to. Krůček po krůčku si plní vše, co si vysnil. V MMA i soukromém životě. Před pár dny si například splnil dětský sen a pořídil si motorku H&D pro opravdového Terminátora. Navíc se bude zanedlouho ženit s krásnou Lelou Ceterovou, láskou svého života.

Ať už máte na Vémolu názor jakýkoliv, jedno mu vzít nemůžete. Je tam, kde chtěl vždy být a to díky tomu, že tvrdě maká.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue